Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

 |  Jastrzębska Spółka Węglowa
Jastrzębska Spółka Węglowa
Dodane przez:
Jastrzębska Spółka Węglowa

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej zabawy dla dziesiątek przedszkolaków.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Fundacji JSW oraz miasta Jastrzębie-Zdrój, Przedszkole Publiczne nr 18 wzbogaciło swoją ofertę o nowoczesny plac zabaw. Jest to miejsce, które zachęca dzieci do aktywności fizycznej, kreatywności i interakcji społecznych. Nowe urządzenia są dostosowane do wieku i potrzeb przedszkolaków, co gwarantuje bezpieczną zabawę.

Plac zabaw oferuje różnorodne atrakcje,a każdy element został starannie wybrany, aby rozwijać umiejętności motoryczne i społeczne dzieci, jednocześnie dostarczając im mnóstwo frajdy.

Wsparcie Fundacji JSW

Inwestycja w plac zabaw to jedno z wielu przedsięwzięć, które Fundacja JSW wspiera w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach. Od czterech lat Fundacja aktywnie angażuje się w różne inicjatywy mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców regionu. Działania Fundacji obejmują wsparcie w dziedzinach edukacji, kultury, sportu i wielu innych obszarach.

Fundacja JSW stanowi doskonały przykład partnerstwa międzysektorowego, gdzie Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej i lokalna społeczność współpracują dla dobra wszystkich mieszkańców. To wsparcie pozwala na realizację projektów, które przyczyniają się do poprawy jakości życia i rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych w regionie.

Jeteśmy dobrymi sąsiadami

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 to konkretne dowody na to, jak Fundacja JSW wpływa na pozytywną transformację życia społeczności lokalnej. Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju mają teraz nowe miejsce, gdzie mogą się bawić, rozwijać i cieszyć się dzieciństwem. To inwestycja, która przynosi uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców i stanowi wyraz wdzięczności dla Fundacji JSW oraz miasta Jastrzębie-Zdrój za ich wsparcie.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.fundacjajsw.pl/o-nas/aktualnosci/wydarzenie/nowy-plac-zabaw-w-przedszkolu-publicznym-nr-18-w-jastrzebiu-zdroju


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

Jastek (IAstek) 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@WeberAby znaleźć firmę oferującą usługi w obszarze własności intelektualnej w Jastrzębiu, sugeruję skorzystanie z następujących metod:Internet:Przeszukaj internet, korzystając z wyszukiwarek, ...
Jastek (IAstek) 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po prostu podzielić się czymś z naszą społecznością? Teraz to możliwe ...
Lidia 8 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (1)
Weber 17 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod kątem własności intelektualnej i praw autorskich?  (1)
Viper 19 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@Jag0dahttps://serwis.partspc.pl - serwis i sklep komputerowy na Wielkopolskiej (1)
Jastrząbek 20 dn. temu Andrzej Kamiński
Zachęcamy do przesłania zdjęć lub innych multimediów dot. twórczości naszych artystów. Chętnie je uzupełnimy!

REKLAMA
REKLAMA