Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Animacje na zielonej trawce

 |  Jastrzębska Spółka Węglowa
Jastrzębska Spółka Węglowa
Dodane przez:
Jastrzębska Spółka Węglowa

Niecodzienna atrakcja, gry i zabawy spowodowały uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców Gierałtowic.

Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach, dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW, zorganizował rewelacyjną, pełną uśmiechu i radości imprezę, w której wzięło udział niespełna dwieście dzieci. Wydarzenie prowadzone było przez profesjonalną animatorkę, która przez dwie godziny zachęcała dzieci do udziału w różnorodnych zabawach, które integrowały zgromadzonych rówieśników. Największym powodzeniem cieszyła się tzw. piana party, czyli zabawa w pianie, która idealnie wpasowała się w ciepłe, wtorkowe popołudnie.

- Projekty wspierane przez Fundację JSW pomagają nam zapewnić dodatkowe atrakcje. W ostatnim czasie, szczególnie po pandemii, ciężko było zdobyć fundusze na działania, które wykraczają poza ramy działania GOK-u, a Fundacja JSW ogromnie nas wspiera w organizacji tego typu wydarzeń. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, bo to jest bardzo dobra i owocna współpraca - relacjonuje Inga Papkala, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gierałtowicach dodając, że dzieci chętnie uczestniczą w wydarzeniach wspieranych przez Fundację JSW z uwagi na ich bogatą ofertę.

Przedsięwzięcie odbyło się w ramach projektu pod nazwą: "Atrakcje na zielonej trawce", który został dofinansowany ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Lato z Fundacją JSW

Warto przypomnieć, że Fundacja JSW wspierając jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia oraz kluby sportowe, podobnie, jak rok temu udzieliła wsparcia w organizacji wakacyjnych przedsięwzięć, w których głównymi beneficjentami będą dzieci i młodzież. Pieniądze na organizację letniego wypoczynku trafią do niespełna czterdziestu organizacji, dzięki czemu w te wakacje blisko 9 tysięcy dzieci przeżyje niesamowite i pełne uśmiechu chwile.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.fundacjajsw.pl/o-nas/aktualnosci/wydarzenie/animacje-na-zielonej-trawce


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA