Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Dziś GKS Jastrzębie zagra zaległy mecz ligowy z Zagłębiem II Lubin

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:

Dziś o godzinie 14:00 w Lubinie rozpocznie się zaległe spotkanie 13. kolejki 2. Ligi, w którym nasza drużyna zmierzy się z rezerwami ektraklasowego 

W czwartek o godzinie 14:00 w Lubinie rozpocznie się zaległe spotkanie 13. kolejki 2. Ligi, w którym nasza drużyna zmierzy się z rezerwami ektraklasowego Zagłębia Lubin. W pierwotnym terminie (14-15 października) spotkanie zostało odwołane w związku z powołaniami zawodników gospodarzy do reprezentacji młodzieżowych.

Po trzynastu rozegranych meczach Zagłębie II Lubin ma na koncie siedemnaście punktów i bilans pięciu zwycięstw, dwóch remisów i sześciu porażek. Na własnym terenie lubinianie mogą pochwalić się wygraniem trzech spotkań, jednym remisem, a dwukrotnie schodzili z boiska pokonani. Druga drużyna Zagłębia złożona jest głównie z młodych zawodników wywodzących się z Akademii, chociaż zdarzają się także występy piłkarzy z kadry pierwszego zespołu.

Lubinianie bardzo dobrze rozpoczęli sezon 2022/2023. W pewnym momencie byli nawet – po dziewięciu kolejkach – na pozycji wicelidera 2. Ligi z takim samym dorobkiem punktowym co ówczesny lider ze Stężycy. W ostatnich pięciu meczach podopieczni trenera Pawła Sochackiego ponieśli jednak pięć porażek z rzędu i spadli na 12. miejsce w tabeli.

REKLAMA

Czy naszej drużynie uda się wykorzystać słabszą formę rywali? Liczymy na to, że tak! Ewentualne zwycięstwo w Lubinie byłoby jednocześnie naszą pierwszą wygraną na wyjeździe w tym sezonie. Spośród wszystkich drugoligowców tylko GKS Jastrzębie i Stal Stalowa Wola nie cieszyły się jeszcze ze zdobycia trzech punktów na terenie rywala.

W Lubinie trener Piotr Dziewicki nie będzie mógł skorzystać z usług trzech zawodników, którzy zmuszeni są do pauzy w efekcie kartek otrzymanych w ostatnim spotkaniu w Chojnicach. Przeciwko Zagłębiu z tego powodu nie zagrają Przemysław Lech (czerwona kartka), Ricardo Vaz (cztery żółte kartki) oraz Kacper Zych (czerwona kartka).

W poprzednim sezonie oba mecze z Zagłębiem II zakończyły się naszymi zwycięstwami. Przy Harcerskiej we wrześniu 2022 roku wygraliśmy 3:1, a w rewanżu w Lubinie, w kwietniu tego roku, zwyciężyliśmy 2:1.

Wszystkie spotkania GKS-u Jastrzębie w sezonie 2023/2024 można oglądać na platformie PILOT WP! Wykupując odpowiedni pakiet, wspierasz finansowo nasz Klub! KLIKNIJ TUTAJ, wybierz wsparcie dla GKS-u Jastrzębie i wykup odpowiedni dla Ciebie pakiet!

13. kolejka 2. Ligi
Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie
Czwartek, 26 października, godz. 14:00, Centrum treningowe Akademii Zagłębia Lubin

OGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!
KLIKNIJ TUTAJ


Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5995-zapowiedz-zaglebie-ii-lubin-gks-jastrzebie-2.html


Podziel się z innymi, udostępnij:

REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.

REKLAMA

REKLAMA