[ZAPOWIEDŹ] Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie
Przed nami niezwykle trudne, ale także ciekawie zapowiadające się spotkanie. W ramach 27. kolejki eWinner 2. Ligi nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.
[ZAPOWIEDŹ] Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie

Przed nami niezwykle trudne, ale także ciekawie zapowiadające się spotkanie. W ramach 27. kolejki eWinner 2. Ligi nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.


Stomil Olsztyn od dłuższego czasu utrzymuje niezłą formę, dzięki czemu podopieczni trenera Szymona Grabowskiego zajmują 3. miejsce w tabeli i bardzo mocno liczą się w walce o bezpośredni awans na zaplecze ekstraklasy. Wiosną „Duma Warmii” wygrała co prawda tylko dwa mecze z siedmiu, ale warto odnotować, że nie poniosła ani jednej porażki, notując oprócz dwóch wygranych także pięć remisów. W ostatniej kolejce Stomil rozbił przed własną publicznością Pogoń Siedlce 4:0, a wcześniej pokonał m.in. Motor Lublin 2:1 czy zremisował na wyjeździe z KKS-em Kalisz.

GKS Jastrzębie w ostatnich tygodniach również jest w dobrej formie. W trzech ostatnich spotkaniach zanotowaliśmy dwa zwycięstwa i remis, w efekcie czego oddaliliśmy się od strefy spadkowej na siedem punktów. W Olsztynie jednak nie zagramy w optymalnym składzie, ponieważ z powodu czwartej żółtej kartki, otrzymanej w ostatnim meczu przeciwko Kotwicy, pauzować będzie musiał nasz podstawowy pomocnik, Ricardo Vaz.

W ostatnich latach Olsztyn jest dla nas szczęśliwym miejscem, ponieważ trzy ostatnie spotkania GKS-u na Warmii zakończyły się naszymi zwycięstwami. W sierpniu 2020 roku wygraliśmy 3:2, w listopadzie 2020 roku wygraliśmy 1:0, a w poprzednim sezonie, w marcu 2022 roku, zwyciężyliśmy 3:0.

Pierwsze spotkanie GKS-u ze Stomilem, rozegrane we wrześniu przy Harcerskiej, zakończyło się remisem 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego Daniel Stanclik, a dla gości trafił Karol Żwir.

Sędzią niedzielnego meczu będzie Łukasz Ostrowski ze Szczecina, który dotychczas nie prowadził jeszcze żadnego meczu GKS-u.

Transmisja ze spotkania zostanie przeprowadzona na platformie Pilot WP. Będzie ona dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić subskrypcję WP Pilot skorzystaj z TEGO LINKU - https://bit.ly/3ciohAi, dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! Po zarejestrowaniu konta na platformie   kliknij w link, następnie kliknij w grafikę informującą o możliwości wykupu pakietu, po czym wybierz odpowiedni pakiet (3 dni, 30 dni lub rok) i dokończ transakcję.

27. kolejka eWinner 2. Ligi
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
Niedziela, 16 kwietnia, Stadion Stomilu Olsztyn, godz. 15:00

OGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!

KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5585-zapowiedz-stomil-olsztyn-gks-jastrzebie.html

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 6 dn. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 10 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


Jastrzebianie.pl - mocny Serwis Miasta Jastrzębie-Zdrój

© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry