Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Zapowiedź meczu Lech II Poznań - GKS Jastrzębie

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:

Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu 2022/2023. W przedostatniej kolejce eWinner 2. Ligi nasza drużyna zmierzy się we Wronkach z rezerwami ekstraklasowego Lecha Poznań.

Druga drużyna Lecha, podobnie jak GKS Jastrzębie, ma już zapewnione utrzymanie w rozgrywkach drugiej ligi. Oba zespoły nie mają także szans na „coś więcej” niż środek tabeli, a zatem przystąpią do niedzielnego spotkania bez presji, co mamy nadzieję zaowocuje otwartym widowiskiem.

Lech II Poznań, prowadzony przez trenera Artura Węskę, zajmuje 11. miejsce w tabeli eWinner 2. Ligi z dorobkiem 41. punktów, tracąc do GKS-u Jastrzębie dwa „oczka”. Do tej pory poznaniacy dziesięciokrotnie wygrywali, jedenastokrotnie remisowali i tyle samo meczów przegrali. Na własnym obiekcie we Wronkach bilans Lecha to 4 zwycięstwa, 6 remisów i 6 porażek.

Najlepszym strzelcem naszych sobotnich rywali jest Filip Wilak, który ma na koncie dwanaście goli. W drugiej drużynie Lecha, oprócz młodzieży, znajdziemy także kilku doświadczonych zawodników z bogatą przeszłością, jak np. Szymon Pawłowski (283 występy w ekstraklasie), Tomasz Cywka (88 występów w ekstraklasie) czy Łukasz Spławski (kilkadziesiąt występów na zapleczu ekstraklasy).

GKS Jastrzębie zachowuje cały czas szanse na zajęcie nawet 8. miejsca na zakończenie sezonu, do czego niezbędne jest jednak zdobycie kompletu punktów w dwóch ostatnich spotkaniach, a także korzystne wyniki meczów z udziałem Olimpii Elbląg (z którą zmierzymy się w ostatniej kolejce) oraz Pogoni Siedlce.

Dwa ostatnie spotkania, zakończone zasłużonymi zwycięstwami ze Zniczem Pruszków oraz Garbarnią Kraków, pokazały, że forma naszej drużyny w końcówce sezonu jest coraz wyższa, a zatem liczymy na kolejny dobry występ!

Transmisja ze spotkania zostanie przeprowadzona na platformie Pilot WP.  Aby wykupić subskrypcję WP Pilot skorzystaj z TEGO LINKU - https://bit.ly/3ciohAi, dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

33. kolejka eWinner 2. Ligi
Lech II Poznań - GKS Jastrzębie
Niedziela, 28 maja, Stadion Akademii Lecha Poznań we Wronkach, godz. 13:00

OGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!

KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5670-zapowiedz-lech-ii-poznan-gks-jastrzebie.html


Podziel się z innymi, udostępnij:

REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.

REKLAMA

REKLAMA