Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Zapowiedź meczu Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:

Przed drużyną GKS-u Jastrzębie najdalszy wyjazd w sezonie 2023/2024. 

Przed drużyną GKS-u Jastrzębie najdalszy wyjazd w sezonie 2023/2024. Zmierzymy się w nim z Kotwicą Kołobrzeg, a spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 16 września i rozpocznie się o godzinie 17:30.

W poprzednim sezonie drużyna z Kołobrzegu była bardzo blisko awansu na zaplecze ekstraklasy. Na koniec sezonu zasadniczego zajęła 3. miejsce i występowała w barażach, gdzie w meczu półfinałowym przegrała przed własną publicznością po dogrywce z Motorem Lublin.

Bieżący sezon nie jest póki co zbyt udany dla podopiecznych trenera Macieja Bartoszka, który jest trenerem naszych sobotnich rywali od kwietnia 2023 roku. Do tej pory kołobrzeżanie zanotowali dwa zwycięstwa, dwa remisy oraz trzy porażki i z dorobkiem ośmiu punktów (takim samym jak GKS Jastrzębie, ale z jednym meczem rozegranym mniej) zajmują 13. miejsce w tabeli. Na własnym terenie Kotwica również spisuje się w kratkę – bilans to jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki przy czterech golach strzelonych i czterech straconych.

Najlepszym strzelcem Kotwicy, a także całej ligi – ex eaquo z czterema innymi zawodnikami – jest pomocnik Michał Cywiński z czterema golami na koncie. W kadrze zespołu znad morza znajdziemy kilku bardzo doświadczonych zawodników z przeszłością w ekstraklasie, jak Jakub Rzeźniczak (375 meczów w ekstraklasie), Jakub Żubrowski (146 meczów) czy Łukasz Kosakiewicz (54 mecze).

Obie drużyny nie przystąpią do tego spotkania w optymalnym składzie. Zarówno w naszej ekipie, jak i w Kotwicy, z powodu żółtych kartek pauzować będą podstawowi pomocnicy – u nas Przemysław Lech, a u rywali Portugalczyk Filipe Oliveira.

W poprzednim sezonie w obu spotkaniach skromne zwycięstwa notowali gospodarze starć. W Kołobrzegu, mimo bardzo dobrego spotkania z naszej strony, wygrała 1:0, a w kwietniowym rewanżu przy Harcerskiej zwyciężyliśmy 1:0 po golu Szymona Gołucha.

Do tej pory nasza drużyna rozegrała na wyjeździe dwa spotkania ligowe, z których nie udało się przywieźć ani jednego punktu. Pora na przerwanie złej passy i powrót z dalekiego Kołobrzegu z punktami, najlepiej trzema!

Wszystkie spotkania GKS-u Jastrzębie w sezonie 2023/2024 można oglądać na platformie PILOT WP! Wykupując odpowiedni pakiet, wspierasz finansowo nasz Klub! KLIKNIJ TUTAJ, wybierz wsparcie dla GKS-u Jastrzębie i wykup odpowiedni dla Ciebie pakiet! Ponadto transmisja z Kołobrzegu przeprowadzona będzie także na stronie sport.tvp.pl.

9. kolejka 2. Ligi
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie
Sobota, 16 września, godz. 17:30, Miejski Stadion Piłkarski im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

OGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!
KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5915-zapowiedz-kotwica-kolobrzeg-gks-jastrzebie-2.html


Podziel się z innymi, udostępnij:

REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.

REKLAMA

REKLAMA