Skip to main content


REKLAMA

Zapowiedź meczu Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Przed drużyną GKS-u Jastrzębie najdalszy wyjazd w sezonie 2023/2024. 

Zapowiedź meczu Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie

Przed drużyną GKS-u Jastrzębie najdalszy wyjazd w sezonie 2023/2024. Zmierzymy się w nim z Kotwicą Kołobrzeg, a spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 16 września i rozpocznie się o godzinie 17:30.

W poprzednim sezonie drużyna z Kołobrzegu była bardzo blisko awansu na zaplecze ekstraklasy. Na koniec sezonu zasadniczego zajęła 3. miejsce i występowała w barażach, gdzie w meczu półfinałowym przegrała przed własną publicznością po dogrywce z Motorem Lublin.

Bieżący sezon nie jest póki co zbyt udany dla podopiecznych trenera Macieja Bartoszka, który jest trenerem naszych sobotnich rywali od kwietnia 2023 roku. Do tej pory kołobrzeżanie zanotowali dwa zwycięstwa, dwa remisy oraz trzy porażki i z dorobkiem ośmiu punktów (takim samym jak GKS Jastrzębie, ale z jednym meczem rozegranym mniej) zajmują 13. miejsce w tabeli. Na własnym terenie Kotwica również spisuje się w kratkę – bilans to jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki przy czterech golach strzelonych i czterech straconych.

Najlepszym strzelcem Kotwicy, a także całej ligi – ex eaquo z czterema innymi zawodnikami – jest pomocnik Michał Cywiński z czterema golami na koncie. W kadrze zespołu znad morza znajdziemy kilku bardzo doświadczonych zawodników z przeszłością w ekstraklasie, jak Jakub Rzeźniczak (375 meczów w ekstraklasie), Jakub Żubrowski (146 meczów) czy Łukasz Kosakiewicz (54 mecze).

Obie drużyny nie przystąpią do tego spotkania w optymalnym składzie. Zarówno w naszej ekipie, jak i w Kotwicy, z powodu żółtych kartek pauzować będą podstawowi pomocnicy – u nas Przemysław Lech, a u rywali Portugalczyk Filipe Oliveira.

W poprzednim sezonie w obu spotkaniach skromne zwycięstwa notowali gospodarze starć. W Kołobrzegu, mimo bardzo dobrego spotkania z naszej strony, wygrała 1:0, a w kwietniowym rewanżu przy Harcerskiej zwyciężyliśmy 1:0 po golu Szymona Gołucha.

Do tej pory nasza drużyna rozegrała na wyjeździe dwa spotkania ligowe, z których nie udało się przywieźć ani jednego punktu. Pora na przerwanie złej passy i powrót z dalekiego Kołobrzegu z punktami, najlepiej trzema!

Wszystkie spotkania GKS-u Jastrzębie w sezonie 2023/2024 można oglądać na platformie PILOT WP! Wykupując odpowiedni pakiet, wspierasz finansowo nasz Klub! KLIKNIJ TUTAJ, wybierz wsparcie dla GKS-u Jastrzębie i wykup odpowiedni dla Ciebie pakiet! Ponadto transmisja z Kołobrzegu przeprowadzona będzie także na stronie sport.tvp.pl.

9. kolejka 2. Ligi
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie
Sobota, 16 września, godz. 17:30, Miejski Stadion Piłkarski im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

OGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!
KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5915-zapowiedz-kotwica-kolobrzeg-gks-jastrzebie-2.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA