Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Zapowiedź meczu GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:

Przed nami hit wiosny przy Harcerskiej! W sobotnie popołudnie GKS Jastrzębie zmierzy się na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju z liderem eWinner 2. Ligi, Polonią Warszawa!

„Czarne Koszule” po 29. kolejkach znajdują się na 1. miejscu drugoligowej tabeli z dorobkiem 54 punktów i przewagą czterech punktów nad drugim i trzecim miejscem. Jest to efekt przede wszystkim bardzo dobrej postawy drużyny ze stolicy w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Rafała Smalca zanotowali w niej sześć zwycięstw, trzy remisy i tylko jedną porażkę, ulegając na wyjeździe 11 marca Zniczowi Pruszków 0:1.

Co warte odnotowania, Polonia lepiej punktuje na wyjazdach niż w meczach przed własną publicznością. W delegacjach zdobyli 29 punktów (bilans 9-2-3), a w spotkaniach domowych 26 (bilans 6-8-1). Najlepszym strzelcem naszych rywali jest Michał Fidziukiewicz, który ma na koncie 11 goli, jednak większość, bo aż dziewięć, zdobył w rundzie jesiennej.

Pierwsze spotkanie GKS-u z Polonią, rozegrane na stadionie przy ul. Konwiktorskiej, zakończyło się remisem 1:1 i podziałem punktów. Na gola Daniela Stanclika z 84. minuty spotkania gospodarze odpowiedzieli wyrównującym trafieniem pięć minut później.

Dla naszej drużyny mecz z Polonią będzie okazją do zanotowania czwartego z rzędu ligowego  zwycięstwa przy Harcerskiej w tym sezonie. Po raz ostatni taka sztuka udała się nam jesienią 2019 roku w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, kiedy to pod wodzą trenera Jarosława Skrobacza pokonaliśmy Odrę Opole, Chrobrego Głogów, Wigry Suwałki i Olimpię Grudziądz.

Przypominamy, że przed meczem z Polonią Warszawa odbędzie się głosowanie na pierwszy komplet meczowy naszego zespołu w sezonie 2023/2024! Udział w głosowaniu będą mogli wziąć wszyscy kibice, którzy pojawią się na meczu. Zaraz po wejściu na obiekt zaprezentowane będą trzy komplety meczowe, z których wybrany zostanie jeden, główny. Głosowanie odbywać się będzie za pomocą zapisania numeru przypisanego do danego stroju na karteczce do głosowania.

Transmisja ze spotkania zostanie przeprowadzona na platformie Pilot WP. Będzie ona dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić subskrypcję WP Pilot skorzystaj z TEGO LINKU - https://bit.ly/3ciohAi, dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! Po zarejestrowaniu konta na platformie   kliknij w link, następnie kliknij w grafikę informującą o możliwości wykupu pakietu, po czym wybierz odpowiedni pakiet (3 dni, 30 dni lub rok) i dokończ transakcję.

30. kolejka eWinner 2. Ligi
GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa
Sobota, 6 maja, Stadion Miejski w Jastrzębiu-Zdroju, godz. 17:00

KUP BILET NA GKS

bilety.gksjastrzebie.comOGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!

KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5623-zapowiedz-gks-jastrzebie-polonia-warszawa.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.
Zafundowanie mieszkańcom na finał Dni Jastrzębia zespołu C’est la vie to kpina z nas wszystkich. Na swojej stronie internetowej oraz na ... (1)
Pilnie potrzebował 160 tys . a to dobre  buhahhahaha

REKLAMA

REKLAMA