Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Wywiad z kapitanem GKS-u po ostatnim zwycięstwie

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

"Nie ma nic lepszego, jak wygrać po tak dramatycznym meczu" - wywiad z kapitaniem GKS-u Jastrzębie po spotkaniu z rezerwami ŁKS-u

- Po to kibice też przychodzą na mecze, żeby przeżywać takie emocje. Oby jak najwięcej takich dramatycznych spotkań kończyło się naszymi zwycięstwami! Wtedy zarówno my w szatni – jak i na pewno kibice – nie będziemy narzekać

– powiedział po spotkaniu z drugą drużyną ŁKS-u Łódź kapitan naszego zespołu, Kamil Jadach.

- To już trzeci kolejny mecz, w którym wygrywamy 2:0, ale dzisiaj na szczęście dowieźliśmy to zwycięstwo do końca po rollercoasterze. Trzeba się z tej wygranej cieszyć, bo brakuje nam tych punktów. A każdy, kto w piłce funkcjonuje, ten wie, że wynik 2:0 dla drużyny prowadzącej jest chyba najgorszym, jaki może być. Szkoda, że w Puławach nie udało się ugrać trzech punktów, ale trzeba patrzeć na to, co jest. Takie sytuacje, w których nie strzela się bramki idąc w czterech na bramkarza, a taką przecież mieliśmy, lubią się mścić i takie mecze czasami się przegrywa. Wielka chwała i szacunek dla chłopaków, że po tej sytuacji potrafili stworzyć jeszcze jedną okazję i zdobyć zwycięskiego gola. Koniec końców nie ma chyba nic lepszego, jak wygrać po tak dramatycznym meczu.

Czemu znowu wypuszczamy dwubramkowe prowadzenie? 2:0 to jest wynik bardzo mylący i można powiedzieć, że to pułapka. Jeśli przeciwnik stworzy jedną sytuację, nawet niekoniecznie bramkową, potem drugą, to nabiera wiatru w żagle. Przypominam mecz z Olimpią Grudziądz, gdzie Olimpia prowadziła 2:0, a my w przerwie byliśmy na dnie psychicznym, jednak każda jedna sytuacja potrafi odmienić losy meczu i wyciągnęliśmy wtedy na 3:2. Dowieźć zwycięstwo w takiej sytuacji nie jest takie łatwe. Chwała dla drużyny, że w tych trzech ostatnich meczach zdobyliśmy siedem punktów.

- Po to kibice też przychodzą na mecze, żeby przeżywać takie emocje. Oby jak najwięcej takich dramatycznych spotkań kończyło się naszymi zwycięstwami! Wtedy zarówno my w szatni – jak i na pewno kibice – nie będziemy narzekać. Takie zwycięstwo z pewnością pociągnie nas mentalnie do góry i czekamy już na mecz przyjaźni w Stalowej Woli.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6038-nie-ma-nic-lepszego-jak-wygrac-po-tak-dramatycznym-meczu.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

mnie się nikt nie pytał czy chce Łabędzią ulicę. Piktogramy co ulica to inne.
Pani Hetman odizolowała blisko 100.000 miasto od innych miejscowości.Zadnych połączeń do pobliskich miejscowości takich jjak...Pszczyna, Racibórz,Bielsko i inne.To karygodne co ... (2)
Pani Hetman jest empatyczna, nie skromna i zimna - tak jak to miasto robiło się przez ostatnie lata. Liczę na ... (2)
@Henrych (henry)klasa rodem z Bzia :D (1)
Oddali miasto w ręce ***** ***
Hetman straciła zaufanie chyba wszystkich dookoła. Nikt tej kobiecie nie ufa, a jedyny argument wyborczy żeby za nią zagłosować to ... (2)

REKLAMA

REKLAMA