Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Statystyczne podsumowanie zawodników GKS-u Jastrzębie

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:

31 piłkarzy wystąpiło w tym sezonie w barwach GKS-u Jastrzębie w rozgrywkach II ligi. Kto rozegrał najwięcej meczów i spędził na boisku najwięcej minut? A kto zebrał najwięcej żółtycn kartek? Zapraszamy na nasze résumé.

Najwięcej ligowych występów w tym sezonie – 33 – zaliczył w barwach naszego zespołu Karol Fietz. Pomocnik opuścił tylko jedno spotkanie, bo musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek. W 29 meczach zagrali Bartosz Boruń i Joao Guilherme, a o jeden występ mniej zapisał na swoim koncie Konrad Kargul-Grobla”. „Ficek” został również zawodnikiem z największą liczbą rozegranych minut. Na boisku spędził ich 2527. Drugie miejsce w tej klasyfikacji zajął Guilherme – 2505 minut, a trzecie Boruń – 2488.

Najlepszym strzelcem GKS-u Jastrzębie został Michał Bednarski, który 12 razy wpisał się w tej rubryce do meczowego protokołu. Warto dodać, że „Bedi” połowę goli zdobył z rzutów karnych i pod tym względem wykazał się 100-procentową skutecznością. Joao Guilherme strzelił 8 goli, z czego aż 6 głową. Trzecim najlepszym strzelcem naszej drużyny okazał się autor 4 goli, Mateusz Chmarek. Łącznie 13 naszych piłkarzy strzelało w tym sezonie gole w rozgrywkach II ligi.

Bartosz Boruń okazał się najlepszym asystentem sezonu. Zawodnik ten popisał się aż 8 otwierającymi podaniami. 4 asysty zaliczył Konrad Kargul-Grobla, a po 3 razy w tej rubryce pojawiły się nazwiska: Karola Fietza, Jewgienija Zacharczenki i Mateusza Chmarka.

REKLAMA

W punktacji kanadyjskiej najwięcej „oczek” uzbierał Michał Bednarski, który zgromadził ich 14 za 12 goli i 2 asysty. 10 punktów, za 2 bramek i 8 kluczowych podań, to dorobek Bartosza Borunia. Trzecie miejsce w tej punktacji zajął Joao Guilherme, który zgromadził 8 punktów za 8 trafień.

108 żółtych i 15 czerwonych kartek zobaczyli w tym sezonie piłkarze GKS-u Jastrzębie. Najwięcej napomnień zebrali Joao Guilherme – 12, Przemysław Lech – 11, a także Szymon Matuszek i Jewhenij Zacharczenko – po 9. Jeżeli chodzi o zawodników usuniętych z boiska, to po 3 razy coś takiegop spotkało Lecha i Matuszka, a 2 razy – Guilherme. Łącznie napomnianych żółtymi i ukaranych czerwonymi kartkami zostało 23 naszych graczy.

W tym sezonie bramki naszego zespołu broniło 2 golkiperów. 25 występów zaliczył Grzegorz Drazik, który 9 razy zachował czyste konto. „Draziu” dał się pokonać 28 razy. W 11 spotkaniach wystąpił Jakub Trojanowski, który dwukrotnie nie dał się pokonać, a 20 razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Warto odnotować, że przeciwko naszej drużynie wykonywano w tym sezonie 9 rzutów karnych. 1 z 7 jedenastek obronił Grzegorz Drazik, a Trojanowski dwukrotnie skapitulował.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6522-statystyczne-podsumowanie-sezonu-cz-1-zawodnicy.html

Tabela zapewniona przez Sofascore

Podziel się z innymi, udostępnij:

REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.

REKLAMA

REKLAMA