Przygotowania do meczu z Zagłębiem

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Trwają przygotowania naszej drużyny do niedzielnego meczu z rezerwami Zagłębia Lubin. W czwartek zespół trenował na murawie Stadionu Miejskiego, a na zajęciach pojawiło się dwóch zawodników z występujących w Klasie Okręgowej rezerwach GKS-u, pomocnik Kacper Waleczek (rocznik 2004) oraz boczny obrońca Szymon Nicpoń (rocznik 2005). Zapraszamy na galerię zdjęć z treningu!

Przygotowania do meczu z Zagłębiem

Trwają przygotowania naszej drużyny do niedzielnego meczu z rezerwami Zagłębia Lubin. W czwartek zespół trenował na murawie Stadionu Miejskiego, a na zajęciach pojawiło się dwóch zawodników z występujących w Klasie Okręgowej rezerwach GKS-u, pomocnik Kacper Waleczek (rocznik 2004) oraz boczny obrońca Szymon Nicpoń (rocznik 2005). Zapraszamy na galerię zdjęć z treningu!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5595-przygotowania-do-meczu-z-zaglebiem.html

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.

Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 19 godz. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 4 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Miejsce reklamowe FULL
Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry