Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

„Ostatnie wyniki to nie jest przypadek”

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie
Wypowiedź środkowego obrońcy GKS-u Jastrzębie, Sebastiana Golaka, po zwycięskim meczu z Kotwicą Kołobrzeg.

Wypowiedź środkowego obrońcy GKS-u Jastrzębie, Sebastiana Golaka, po zwycięskim meczu z Kotwicą Kołobrzeg.


- Mecz był dosyć otwarty, bo przez całe spotkanie dwie strony starały się o zdobycie bramki. Przebieg meczu cały czas wymagał dużego skupienia i konsekwencji w grze. Wytrzymaliśmy to, strzeliliśmy bramkę w końcówce, potem trochę pomogła nam czerwona kartka dla rywali, chociaż to też nie było takie oczywiste, bo to mogło prowadzić do dekoncentracji, ale poradziliśmy sobie z tym i szacunek dla całego zespołu za walkę do końca.

- W przerwie zimowej pierwsza jedenastka GKS-u, jak i cały skład, trochę się zmienił i wymagało czasu, żeby to „zagrało”. To jest sport drużynowy, więc wszyscy muszą się ze sobą trochę poznać. Ustalić na analizie czy odprawie pewne założenia to jest jedno, ale drugie to jest właśnie to zgranie. Ostatnie wyniki to nie jest przypadek, tylko zaczyna to wszystko po prostu „grać”.

- Myślę, że te trzy ostatnie mecze to jest fajny fundament do tego, żeby wejść z czystą głową w kolejny mikrocyk i pojechać do Olsztyna na mecz ze Stomilem po kolejne zwycięstwo.

- Sytuacje Kotwicy wynikały z zagrań stykowych, może stałych fragmentów i to w sumie tyle, ale fakt, że nie było to nic stuprocentowego. Jasne, że nas, zawodników z defensywy, to cieszy. Jesteśmy rozliczani z gry obronnej przede wszystkim, więc to zero z tyłu cieszy podwójnie.

- Nasi kibice są w bardzo dobrej dyspozycji. Czuć to na boisku i czuć, że za plecami mamy dwunastego zawodnika. Cokolwiek by nie mówić, to na pewno takie wsparcie bardzo mocno nam pomaga i wszyscy to czujemy.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5573-ostatnie-wyniki-to-nie-jest-przypadek.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

mnie się nikt nie pytał czy chce Łabędzią ulicę. Piktogramy co ulica to inne.
Pani Hetman odizolowała blisko 100.000 miasto od innych miejscowości.Zadnych połączeń do pobliskich miejscowości takich jjak...Pszczyna, Racibórz,Bielsko i inne.To karygodne co ... (2)
Pani Hetman jest empatyczna, nie skromna i zimna - tak jak to miasto robiło się przez ostatnie lata. Liczę na ... (2)
@Henrych (henry)klasa rodem z Bzia :D (1)
Oddali miasto w ręce ***** ***
Hetman straciła zaufanie chyba wszystkich dookoła. Nikt tej kobiecie nie ufa, a jedyny argument wyborczy żeby za nią zagłosować to ... (2)

REKLAMA

REKLAMA