Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Ostatni trening piłkarzy GKS-u i czas na odpoczynek

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

W środę, 6 grudnia, piłkarze i sztab szkoleniowy GKS-u Jastrzębie spotkali się po raz ostatni przed przerwą świąteczno-noworoczną.

Za drużyną GKS-u Jastrzębie ostatni trening w tym roku. Przed południem w środę, 6 grudnia, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kościelnej, nasz zespół odbył zajęcia pod okiem sztabu szkoleniowego, dowodzonego przez trenera Dawida Pędziałka.

Teraz nadszedł czas na krótki odpoczynek i to, by w nadchodzącym okresie świąteczno-noworocznym spędzić czas w gronie najbliższych. Kamil Jadach, jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy GKS-u, podsumował krótko to, co wydarzyło się w rundzie jesiennej sezonu 2023/24 2 ligi.

- Nie ma co ukrywać, że nie jesteśmy zadowoleni z tej rundy – powiedział „Carlos”. - Znajdujemy na miejscu spadkowym. Liczyliśmy, że może w ostatnim meczu uda nam się wydostać z tej strefy, ale wszyscy wiemy, jakie były warunki atmosferyczne i mecz nie doszedł do skutku

– zaznaczył pomocnik naszego zespołu.

Jak najbliższe dni spędzą nasi zawodnicy?

- Na pewno jest to czas, by zresetować głowy i odpocząć od obowiązków drużynowych. I od presji, którą sami sobie narzuciliśmy poprzez miejsce w tabeli. Na pewno zatęsknimy za sobą w szatni, choć nie ukrywam, że z kilkoma kolegami będziemy się spotykać na siatkonogę

REKLAMA

Kamil Jadach, który jednak dodaje, że drużyna już ma jasno sprecyzowany cel na rozgrywki w nadchodzącym roku.

- Nie powiem nic odkrywczego. Musimy jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej. Chcemy zostać „rycerzami wiosny”

Piłkarze GKS-u Jastrzębie będą też w najbliższym czasie oczekiwać na decyzję Zarządu klubu w sprawie zatrudnienia nowego szkoleniowca. „Carlos” jest przekonany, że na tym stanowisku zatrudniona zostanie odpowiednia osoba.

- Od każdego trenera można się czegoś nauczyć. Czekamy wszyscy na nowego szkoleniowca. Jestem pewien, że Zarząd naszego klubu podejmie dobrą decyzję

Występujący w barwach GKS-u Jastrzębie nieprzerwanie od samego początku kariery zawodnik podzielił się również z nami swoimi świąteczno-noworocznymi planami.

- W tym roku spędzamy święta w domu rodzinnym mojej żony, a także u moich rodziców. To na pewno będzie miły czas w gronie bliskich. Muszę przyznać, że uwielbiam ten okres. Na Sylwestra z Bartkiem Boruniem i innymi kolegami jedziemy w Polskę

– uśmiechnął się Kamil Jadach.

Po przerwie zawodnicy będą trenować indywidualnie, a zespół GKS-u Jastrzębie przygotowania do rundy wiosennej 2 ligi sezonu 2023/24 rozpocznie 8 stycznia. Wkrótce przedstawimy szczegółowy plan, również meczów kontrolnych.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/6079-ostatni-trening-za-nami-czas-na-odpoczynek.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA