Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

GKS Jastrzębie zagra przy Harcerskiej z Olimpią Grudziądz. Transmisja meczu w TVP Sport

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Nietypowo, bo w poniedziałek, nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie ligowe, w którym zmierzymy się przy Harcerskiej z Olimpią Grudziądz. W związku z transmisją spotkania w TVP Sport pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 20:15.

GKS Jastrzębie zagra przy Harcerskiej z Olimpią Grudziądz. Transmisja meczu w TVP Sport

Olimpia Grudziądz, czyli tegoroczny beniaminek rozgrywek drugiej ligi, na początku sezonu spisuje się całkiem nieźle. Podopieczni trenera Dominika Czajki zgromadzili do tej pory swoim koncie jedenaście punktów dzięki trzem zwycięstwom i dwóm remisom. Oprócz tego ponieśli cztery porażki przy bilansie bramkowym 9 goli zdobytych i 13 goli straconych.

Najlepszymi strzelcami zespołu są ukraiński napastnik Kostiatyn Czernij oraz pomocnik Oskar Sikorski, którzy do tej pory trzykrotnie wpisywali się na listę strzelców. Z kolei zawodnikami, których można nazwać najbardziej doświadczonymi, biorą pod uwagę grę na najwyższym szczeblu w Polsce, są obrońca Marcin Warcholak (34 lata, 56 meczów w ekstraklasie) oraz pomocnik Maciej Pałaszewski (25 lat, 36 meczów w ekstraklasie). Co jednak istotne, pierwszy z wymienionej dwójki, który dotychczas wystąpił we wszystkich ligowych meczach od pierwszej do ostatniej minuty, w Jastrzębiu-Zdroju nie zagra z powodu pauzy za cztery żółte kartki.

Jeśli chodzi o naszą drużynę, to w porównaniu z ostatnim meczem z Kotwicą, przy ustalaniu składu będzie brany pod uwagę pauzujący w Kołobrzegu Przemysław Lech, a żaden z napomnianych żółtą kartką zawodników w minionym spotkaniu nie jest zmuszony do pauzy, a zatem trener Piotr Dziewicki będzie miał pełny komfort przy wyborze kadry meczowej.

Po raz ostatni z Olimpią rywalizowaliśmy w sezonie 2019/2020, kiedy to do samego końca zarówno my, jak i Olimpia, walczyliśmy o utrzymanie. Ostatecznie na zapleczu ekstraklasy pozostał GKS, który o jeden punkt wyprzedził ekipę z Grudziądza, która spadła do II ligi. W bezpośrednich starciach zdobyliśmy cztery punkty za zwycięstwo przy Harcerskiej 2:0 i bezbramkowy remis w Grudziądzu.

Po ostatnich niepowodzeniach i trzeb porażkach z rzędu nasza drużyna znalazła się w strefie spadkowej II ligi, w związku z czym poniedziałkowy mecz musimy bezwzględnie wygrać, aby strata punktowa do wyprzedzających nasz drużyn nie zaczęła się powiększać. Pomóżcie naszej drużynie osiągnąć ten cel, abyśmy po spotkaniu mogli wszyscy razem mogli cieszyć się z trzech punktów!

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów na to spotkanie. W dniu meczu Sklep Kibica „Górnicza Wiara” czynny będzie w godzinach 11:00 - 16:00, a całodobowo wejściówki można nabywać poprzez stronę bilety.gksjastrzębie.com. Kasy stadionowe w poniedziałek zostaną otwarte o godzinie 18:45.

Wszystkie spotkania GKS-u Jastrzębie w sezonie 2023/2024 można oglądać na platformie PILOT WP! Wykupując odpowiedni pakiet, wspierasz finansowo nasz Klub! KLIKNIJ TUTAJ, wybierz wsparcie dla GKS-u Jastrzębie i wykup odpowiedni dla Ciebie pakiet! Ponadto transmisja z Kołobrzegu przeprowadzona będzie także w TVP Sport.

10. kolejka 2. Ligi
GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
Poniedziałek, 25 września, godz. 20:15, Harcerska 14b

OGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!
KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/5932-zapowiedz-gks-jastrzebie-olimpia-grudziadz.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

Jastek (IAstek) 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@WeberAby znaleźć firmę oferującą usługi w obszarze własności intelektualnej w Jastrzębiu, sugeruję skorzystanie z następujących metod:Internet:Przeszukaj internet, korzystając z wyszukiwarek, ...
Jastek (IAstek) 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po prostu podzielić się czymś z naszą społecznością? Teraz to możliwe ...
Lidia 8 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (1)
Weber 17 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod kątem własności intelektualnej i praw autorskich?  (1)
Viper 19 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@Jag0dahttps://serwis.partspc.pl - serwis i sklep komputerowy na Wielkopolskiej (1)
Jastrząbek 20 dn. temu Andrzej Kamiński
Zachęcamy do przesłania zdjęć lub innych multimediów dot. twórczości naszych artystów. Chętnie je uzupełnimy!

REKLAMA
REKLAMA