Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

GKS Jastrzębie wzmacnia defensywę! Do zespołu dołącza Sebastian Rogala

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Z przyjemnością ogłaszamy drugi letni transfer! Do GKS-u Jastrzębie dołącza Sebastian Rogala, 23-letni środkowy obrońca, który podpisał z naszym Klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku.

W poprzednim sezonie nasz nowy obrońca był podstawowym zawodnikiem Olimpii Grudziądz, z którą na koniec rozgrywek świętował awans do drugiej ligi. Wystąpił w 29 spotkaniach, rozgrywając wszystkie od pierwszej do ostatniej minuty i zdobywając cztery gole. Co warte podkreślenia, Olimpia w całym sezonie - w której defensywą kierował Sebastian - straciła najmniej goli (18) biorąc pod uwagę wszystkie drużyny ekstraklasy, pierwszej, drugiej i trzeciej ligi.

Wcześniej mierzący ponad 190 cm wzrostu stoper reprezentował barwy Sokoła Ostróda, Stali Brzeg i Skry Częstochowa, a także UKS-u Raków Częstochowa, gdzie rozpoczynał przygodę z piłką. Ma na koncie 35 rozegranych meczów w drugiej lidze oraz 49 meczów w trzeciej lidze.

- Witamy Sebastiana w szeregach GKS-u Jastrzębie! Jest to środkowy obrońca, który jest obunożny i dobrze się czuje z piłką przy nodze, czym wysyłamy sygnał, że chcemy troszkę zmienić styl gry naszej drużyny. Oprócz środka obrony z powodzeniem zagra także na pozycji defensywnego pomocnika. Mimo, że nie posiada statusu młodzieżowca, to pozyskujemy zawodnika, który ma za sobą świetny sezon i jest w optymalnym wieku do dalszego rozwoju - mówi o Sebastianie dyrektor sportowy GKS-u Jastrzębie, Adam Lechowski.

Sebastian, witamy w Jastrzębiu i życzymy powodzenia oraz jak najwięcej meczów na zero z tyłu!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/101-aktualnosci-klubowe-gks/5742-wzmacniamy-defensywe-sebastian-rogala-zawodnikiem-gks-u-jastrzebie.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

mnie się nikt nie pytał czy chce Łabędzią ulicę. Piktogramy co ulica to inne.
Pani Hetman odizolowała blisko 100.000 miasto od innych miejscowości.Zadnych połączeń do pobliskich miejscowości takich jjak...Pszczyna, Racibórz,Bielsko i inne.To karygodne co ... (2)
Pani Hetman jest empatyczna, nie skromna i zimna - tak jak to miasto robiło się przez ostatnie lata. Liczę na ... (2)
@Henrych (henry)klasa rodem z Bzia :D (1)
Oddali miasto w ręce ***** ***
Hetman straciła zaufanie chyba wszystkich dookoła. Nikt tej kobiecie nie ufa, a jedyny argument wyborczy żeby za nią zagłosować to ... (2)

REKLAMA

REKLAMA