Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Dziś "Mecz przyjaźni" ze Stalą Stalowa Wola. Transmisja w sport.tvp.pl

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:

Rozpoczynamy mecze rewanżowe! W pierwszym z nich, w ramach 18. kolejki 2. Ligi, zmierzymy się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. 

Rozpoczynamy mecze rewanżowe! W pierwszym z nich, w ramach 18. kolejki 2. Ligi, zmierzymy się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Ze względu na przyjazne stosunki, w jakich pozostają kibice obu drużyn, spotkanie to określane jest jako „mecz przyjaźni”.

Spotkanie to można jednocześnie określić „meczem za sześć punktów”, bowiem obie ekipy znajdują się tuż nad strefą spadkową z zaledwie jednym punktem przewagi nad drużynami „pod kreską”. Tabela 2. Ligi jest w tym sezonie jednak tak spłaszczona, że mimo dość niskiego miejsca, do strefy barażowej zarówno Stal, jak i GKS, tracą po pięć „oczek”.

Nasi sobotni rywale, którzy są w tym sezonie beniaminkiem drugiej ligi, w pierwszej rundzie rozgrywek odnieśli sześć zwycięstw, trzykrotnie remisowali i ponieśli aż osiem porażek przy bilansie bramkowym 17 goli zdobytych i 22 straconych. Zdecydowanie lepiej „Stalówka” radzi sobie – podobnie jak nasza drużyna - przed własną publicznością, gdzie pięciokrotnie wygrywała i poniosła tylko dwie porażki.

GKS Jastrzębie cały czas czeka na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Do tej pory w meczach na obcym terenie zdobyliśmy trzy punkty za trzy remisy, a oprócz tego czterokrotnie schodziliśmy z boiska pokonani. Nasza dyspozycja jednak w ostatnich tygodniach rośnie, czego potwierdzeniem niech będzie tylko jedna porażka w ostatnich ośmiu meczach, a także coraz lepsza i bardziej widowiskowa gra.

Obie ekipy nie przystąpią do tego spotkania w optymalnym składzie. Gospodarze nie będą mogli skorzystać z usług zawieszonego za kartki Jakub Górskiego (14 występów, jeden gol). W naszej drużynie z tego samego powodu zabraknie Joao Guilherme i Szymona Kiebzaka. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie za to Krystian Mucha, który uporał się z problemami zdrowotnymi i po niemal czterech miesiącach ponownie znajdzie się w kadrze naszego zespołu na meczu ligowy!

W pierwszym meczu pomiędzy Stalą a GKS-em, rozegranym w lipcu przy Harcerskiej, padł bezbramkowy remis.

Transmisja z sobotniego spotkania w Stalowej Woli zostanie przeprowadzona na platformie PILOT WP. Ponadto mecz będzie można obejrzeć także na stronie sport.tvp.pl.

18. kolejka 2. Ligi
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie
Sobota, 18 listopada, godz. 17:30, Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6050-zapowiedz-stal-stalowa-wola-gks-jastrzebie.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.
Pilnie potrzebował 160 tys . a to dobre  buhahhahaha
Nie! to zasługa Pana Tomasza, a jak by kto pytał to miasto zbudowała Hetman, nie Gierek, serio!
to pan Urgoł załatwił
Gratulacje od rodziny Matusiaków już popłynęły, za chwile popłynie rzesza członków rodziny Matusiaków do doradzania ii obsadzania stanowisk jak już ...

REKLAMA

REKLAMA