Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Dziś "Mecz przyjaźni" ze Stalą Stalowa Wola. Transmisja w sport.tvp.pl

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Rozpoczynamy mecze rewanżowe! W pierwszym z nich, w ramach 18. kolejki 2. Ligi, zmierzymy się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. 

Dziś "Mecz przyjaźni" ze Stalą Stalowa Wola. Transmisja w sport.tvp.pl

Rozpoczynamy mecze rewanżowe! W pierwszym z nich, w ramach 18. kolejki 2. Ligi, zmierzymy się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Ze względu na przyjazne stosunki, w jakich pozostają kibice obu drużyn, spotkanie to określane jest jako „mecz przyjaźni”.

Spotkanie to można jednocześnie określić „meczem za sześć punktów”, bowiem obie ekipy znajdują się tuż nad strefą spadkową z zaledwie jednym punktem przewagi nad drużynami „pod kreską”. Tabela 2. Ligi jest w tym sezonie jednak tak spłaszczona, że mimo dość niskiego miejsca, do strefy barażowej zarówno Stal, jak i GKS, tracą po pięć „oczek”.

Nasi sobotni rywale, którzy są w tym sezonie beniaminkiem drugiej ligi, w pierwszej rundzie rozgrywek odnieśli sześć zwycięstw, trzykrotnie remisowali i ponieśli aż osiem porażek przy bilansie bramkowym 17 goli zdobytych i 22 straconych. Zdecydowanie lepiej „Stalówka” radzi sobie – podobnie jak nasza drużyna - przed własną publicznością, gdzie pięciokrotnie wygrywała i poniosła tylko dwie porażki.

REKLAMA
  • Darmowe ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój i okolice
  • Książka dobra na prezent = Pełny Bonclok
  • Miejsce reklamowe w Portalu mieszkańców i sympatyków miasta Jastrzębie-Zdrój
  • Sklep z kawą w saszetkach, ekspresami na saszetki Philips Senseo

GKS Jastrzębie cały czas czeka na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Do tej pory w meczach na obcym terenie zdobyliśmy trzy punkty za trzy remisy, a oprócz tego czterokrotnie schodziliśmy z boiska pokonani. Nasza dyspozycja jednak w ostatnich tygodniach rośnie, czego potwierdzeniem niech będzie tylko jedna porażka w ostatnich ośmiu meczach, a także coraz lepsza i bardziej widowiskowa gra.

Obie ekipy nie przystąpią do tego spotkania w optymalnym składzie. Gospodarze nie będą mogli skorzystać z usług zawieszonego za kartki Jakub Górskiego (14 występów, jeden gol). W naszej drużynie z tego samego powodu zabraknie Joao Guilherme i Szymona Kiebzaka. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie za to Krystian Mucha, który uporał się z problemami zdrowotnymi i po niemal czterech miesiącach ponownie znajdzie się w kadrze naszego zespołu na meczu ligowy!

W pierwszym meczu pomiędzy Stalą a GKS-em, rozegranym w lipcu przy Harcerskiej, padł bezbramkowy remis.

Transmisja z sobotniego spotkania w Stalowej Woli zostanie przeprowadzona na platformie PILOT WP. Ponadto mecz będzie można obejrzeć także na stronie sport.tvp.pl.

18. kolejka 2. Ligi
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie
Sobota, 18 listopada, godz. 17:30, Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6050-zapowiedz-stal-stalowa-wola-gks-jastrzebie.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

Jastek (IAstek) 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@WeberAby znaleźć firmę oferującą usługi w obszarze własności intelektualnej w Jastrzębiu, sugeruję skorzystanie z następujących metod:Internet:Przeszukaj internet, korzystając z wyszukiwarek, ...
Jastek (IAstek) 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po prostu podzielić się czymś z naszą społecznością? Teraz to możliwe ...
Lidia 8 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (1)
Weber 17 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod kątem własności intelektualnej i praw autorskich?  (1)
Viper 19 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@Jag0dahttps://serwis.partspc.pl - serwis i sklep komputerowy na Wielkopolskiej (1)
Jastrząbek 20 dn. temu Andrzej Kamiński
Zachęcamy do przesłania zdjęć lub innych multimediów dot. twórczości naszych artystów. Chętnie je uzupełnimy!

REKLAMA
REKLAMA