Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Dawid Pędziałek trenerem GKS-u Jastrzębie!

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Zarząd GKS-u Jastrzębie informuje, że Dawid Pędziałek pozostanie na stanowisku pierwszego trenera zespołu.

Zarząd GKS-u Jastrzębie informuje, że Dawid Pędziałek pozostanie na stanowisku pierwszego trenera zespołu i rozpocznie w najbliższy poniedziałek przygotowania z drużyną do rundy wiosennej sezonu 2023/24 2 Ligi.

Dawid Pędziałek urodził się 10 grudnia 1997 roku. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie Zespołem Sportowym oraz studia podyplomowe z analizy gry w Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu w Sporcie we Wrocławiu. Pracował w Akademii Piłkarskiej „Olympic” Wrocław, a w latach 2016-2018 był trenerem zespołów młodzieżowych w MKS-ie Trzebinia. Na swoim koncie ma staże trenerskie w Cracovii u trenera Michała Probierza, a także w Śląsku Wrocław u trenera Tadeusza Pawłowskiego. Warto zaznaczyć, że pod koniec 2023 roku nasz szkoleniowiec zdał egzamin i uzyskał licencję trenerską UFEA A.

REKLAMA
 

Po raz pierwszy w sztabie szkoleniowym naszego zespołu Dawid Pędziałek pojawił się w lipcu 2022 roku, kiedy to objął funkcję trenera analityka oraz trenera przygotowania motorycznego, gdy opiekunem naszego zespołu był Grzegorz Kurdziel. Od lipca 2023 roku był asystentem Piotra Dziewickiego, a po zakończeniu współpracy z tym szkoleniowcem, przejął jego obowiązki. Miał poprowadzić drużynę tymczasowo w meczu przeciwko KKS-owi Kalisz, ale z powodu trudnych warunków atmosferycznych spotkanie nie doszło do skutku.

Teraz Dawid Pędziałek na stałe przejmuje obowiązki pierwszego szkoleniowca GKS-u Jastrzębie. Trenerze! Gratulujemy i życzymy powodzenia na nowym stanowisku!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/101-aktualnosci-klubowe-gks/6110-dawid-pedzialek-poprowadzi-gks-jastrzebie.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA