Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Adrian Tymiński wypożyczony do GKS-u Jastrzębie!

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został wychowanek Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie, Adrian Tymiński, który został do naszego Klubu wypożyczony na sezon 2023/2024 z Lecha Poznań.

Adrian Tymiński urodził się 13 stycznia 2004 roku i pochodzi z Jastrzębia-Zdroju, a jego nominalną pozycją jest lewa obrona. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Szkółce Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie, gdzie trenował pod okiem Tomasza Włodarka, Andrzeja Myśliwca i Jarosława Utikala. W 2017 roku trafił do Akademii Lecha Poznań, gdzie występował w drużynach juniorskich. Od sezonu 2020/2021 rywalizował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, gdzie wystąpił w 41 meczach. Rundę jesienną ubiegłego sezonu spędził na wypożyczeniu w czwartoligowej Noteci Czarnków, z którą wywalczył awans do III ligi. Na koncie ma także dwa występy w reprezentacji Polski do lat 15.

- Adrian Tymiński to nasz młody chłopak z naszego miasta, którego można nazwać jastrzębskim wychowankiem, bo zaczynał grę w piłkę w MOSiR Jastrzębie. Przychodzi do nas, aby zwiększyć rywalizację na lewej stronie defensywy, ale warto dodać, że posiada inklinacje do gry ofensywnej. Ostatnie lata spędził w topowej Akademii Lecha Poznań - komentuje Adam Lechowski, dyrektor sportowy GKS-u.

W trakcie letniego okresu przygotowawczego Adrian wystąpił we wszystkich pięciu meczach sparingowych naszego zespołu.

Adrian, witaj ponownie w rodzinnym mieście! Życzymy powodzenia w zielono-czarno-żółtych barwach!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/101-aktualnosci-klubowe-gks/5786-adrian-tyminski-wypozyczony-do-gks-u-jastrzebie.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA