Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Ubezpieczenie OC i AC w pakiecie poniżej 400 zł. To się opłaca!

 |  Artykuły sponsorowane
mubi.pl
Dodane przez:

Wybór ubezpieczenia komunikacyjnego to ważna decyzja! Od polisy zależy, jaką ochroną będziesz objęty jako kierowca i właściciel pojazdu, a także jakie świadczenie zapewnisz pasażerom. Na wypadek uszkodzenia auta lub kradzieży samochodu pomoc zapewni Ci autocasco.

Najtańsze AC dostaniesz razem z OC. Jak zdobyć pakiet w najlepszej cenie? Sprawdź na stronie: https://mubi.pl/ubezpieczenie-oc/.

Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych

Zakup pakietu ubezpieczeń na samochód zapewnia wiele korzyści. Poniżej omówimy najważniejsze z nich. Chcesz wiedzieć, jak dobrać odpowiedni zakres do swoich potrzeb? Przeczytasz o tym w poradniku pod adresem: https://mubi.pl/poradniki/pakiet-oc-ac/.

Co daje zakup kilku polis na raz?

  • oszczędność czasu

Jednoczesne nabycie OC razem z AC to czysta oszczędność. Nie potrzebujesz więcej czasu, aby sprawdzać poszczególne polisy u konkretnych ubezpieczycieli osobiście. Wybierz pakiet przygotowany dla Ciebie przez towarzystwo i dopasuj go do własnych preferencji. Korzystając z internetowej porównywarki OC AC Mubi możesz to zrobić bez wychodzenia z domu o dowolnej porze dnia lub nocy. Nie musisz umawiać się i spotykać się z agentem. Zrób szybką kalkulację w 3 minuty i uzyskaj dostęp do ubezpieczeń w najkorzystniejszej cenie!

  • niższa cena

Wybór pakietu OC AC razem z innymi dobrowolnymi polisami zapewnia niższą cenę. Zakup za jednym razem wychodzi taniej niż gdybyś kupował każdą z polis osobno. Opiera się to na zasadzie “więcej za mniej” – towarzystwa oferują rozszerzenie podstawowego zakresu ubezpieczenia o dodatkowe ryzyka. To korzystne rozwiązanie zarówno dla klienta, jak i samego zakładu ubezpieczeń. Ubezpieczający może nabyć szerszą ochronę, a towarzystwo od razu wystawia dokumenty polisowe obejmujące OC i wybrane dodatki.

  • dodatkowy rabat

Część towarzystw oferuje dodatkową zniżkę, jeśli byłeś już ich klientem. Takie rabaty przysługują nie tylko za OC. Również za kupione wcześniej AC mini przysługują posiadaczowi zniżki, które mogą dodatkowo obniżyć składkę, jeśli nie likwidowałeś szkód. Tak jak w przypadku obowiązkowej polisy kierowców, każdy wypadek jest odnotowany w historii ubezpieczenia i może wpłynąć niekorzystnie na cenę ochrony w przyszłości. Posiadacze AC mogą liczyć na niższą stawkę za OC, gdyż w oczach ubezpieczycieli uchodzą za przezornych.

  • płatność w ratach

W przypadku zakupu bogatego pakietu ubezpieczeń rośnie kwota do zapłaty. Ale spokojnie! Można ją rozbić na raty. Opłacenie całej sumy na raz może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza w przy wyborze kompleksowego pakietu AC. Niektórzy ubezpieczyciele (np. Trasti) oferują raty 0% na mubi.pl. Wtedy całość kwoty podzielona jest na 6 transz, płatnych co 2 miesiące bez żadnych dodatkowych kosztów (RRSO: 0%). Kusząca propozycja, nieprawdaż?!

  • jednakowa data startu

Kupując kilka polis na raz, dzień wejścia ich w życie jest taki sam. Nie musisz więc zaprzątać sobie głowy lub kalendarza terminami startu poszczególnych polis, jak ma to miejsce w przypadku oddzielnego nabycia poszczególnych ubezpieczeń w różnych towarzystwach.

  • mniej formalności

Przy zakupie pakietu ubezpieczeń jeden zakład odpowiada za wszystkie kwestie związane z Twoimi polisami OC i AC. To ułatwia załatwienie wielu spraw formalnych. Wszystkie informacje masz w jednym miejscu. W razie czego, wiesz z jakim ubezpieczycielem się kontaktować.

  • szybsze zgłoszenie szkody

Dzięki temu, że masz pewność, do kogo dzwonić w przypadku wystąpienia szkody, szybciej przebiega cały proces likwidacji szkody. Możesz zgłosić szkodę z tytułu różnych polis na raz i otrzymać niezwłocznie kompleksowe wsparcie. Jeśli taka sytuacja ma miejsce za granicą do stresu dodatkowo dochodzi bariera językowa i prawna. Ubezpieczyciel w ramach AC lub zagranicznego assistance zapewnia wsparcie tłumacza lub prawnika.

Jak wybrać odpowiedni pakiet OC/AC?

Wybór pakietu OC i AC powinien być podyktowany nie tylko ceną. W przypadku samej obowiązkowej polisy odpowiedzialności cywilnej można kierować się samą wysokością składki, gdyż jej zakres jest regulowany ustawą i w każdym towarzystwie wygląda tak samo. W przypadku autocasco jest inaczej – każdy ubezpieczyciel sam ustala zakres tej polisy dobrowolnej. Z tego względu AC występuje w dużej liczbie wariantów nawet w obrębie jednego towarzystwa.

AC mini na początek

Kupując pierwsze autocasco, warto rozważyć AC mini. Co prawda oferuje odszkodowanie jedynie po szkodzie całkowitej lub utracie samochodu w wyniku kradzieży. Z drugiej zaś strony występuje w przystępnej cenie i już rok posiadania takiej ochrony wiąże się ze zniżką na zakup pełnego AC w przyszłości.

Z autocasco mini korzystają przeważnie oszczędni właściciele aut albo młodzi kierowcy, których nie stać na kompleksową polisę. Ten rodzaj ochrony wybierają także posiadacze wiekowych samochodów (starszych niż 15–20 lat), które ciężko objąć ochroną w ramach całościowego AC, gdyż ubezpieczyciele odmawiają takiego ubezpieczenia z racji zaawansowanego wieku, awaryjności i wartości napraw.

Najtańszy pakiet OC+AC na mubi.pl

399 zł – dokładnie tyle w lipcu 2023 roku zapłacił pewien 37-latek z powiatu kieleckiego za ubezpieczenie Audi A3 z 2007 r. Znalezienie tak atrakcyjnej oferty umożliwiła mu porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych Mubi. Skorzystaj z prostego kalkulatora OC AC i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu swojego auta!

 


Podziel się z innymi, udostępnij:

REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.

REKLAMA

REKLAMA