Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Masaż kobido w Żorach - naturalny lifting skóry

 |  Artykuły sponsorowane
Dodane przez:
viviestetic

Zbawienna moc masażu dla ciała, ducha i urody jest znana od wieków. Dziś z różnych jego technik w profesjonalnym wydaniu możemy korzystać także w salonach kosmetycznych. Tutaj masaż jest wykorzystywany w celu poprawy stanu skóry twarzy i jej konturu. Takie odmładzające właściwości ma masaż kobido.

Nie jest tajemnicą i można to zobaczyć gołym okiem, że Azjatki, np. Japonki, słyną z tego, że bardzo długo młodo wyglądają. To jednak nie tylko kwestia genów, ale i różnego rodzaju zabiegów stosowanych między innymi na twarz. Wśród nich są takie z kilkusetletnią tradycją. Do takich należy właśnie masaż kobido. Z jego cudownego działania możemy skorzystać dzięki profesjonalnej usłudze – masaż kobido w VIVI Estetic Żory. Na czym konkretnie polega masaż kobido? Na jakie efekty możemy liczyć? Między innymi o tym w dalszej części tekstu.

Masaż kobido – na czym polega

Masaż kobido to m.in. manualny twarzy i dekoltu. Na pewno dużo o nim mówi to, że jest nazywany: liftingiem bez skalpela. Masaż ten można też nazwać masażem bardzo intensywnym. Jednak wykonywany przez profesjonalistę pozostaje masażem, który bardzo odpręża i relaksuje. Taki masaż zmniejsza napięcie mięśniowe twarzy, szyi i dekoltu. A także znakomicie pobudza krążenie, co bardzo dobrze wpływa na stan skóry. Od innych masaży twarzy różni się tym, że działa on na głębokie warstwy skóry, na tkankę podskórną i powieź. Dlatego też przynosi tak znakomite i spektakularne efekty dla zdrowia skóry i urody. O tych efektach już za chwilę.

Masaż kobido w VIVI Estetic Żory – na jakie efekty możemy liczyć

Jak już wcześniej wspomniano, masaż kobido to efekty podobne do efektów liftingu. Dzięki opcji: masaż kobido w Żorach mamy szansę zredukować zmarszczki na czole (także lwią bruzdę) czy spłycić bruzdy nosowo-wargowe. Jednym z bardziej cenionych efektów masażu kobido jest też zmniejszenie opuchlizny twarzy i worków pod oczami. Po dogłębnym masaży kobido możemy liczyć także na redukcję tzw. chomików, jednych z objawów starzenia się skóry twarzy oraz też na to, że masaż w ogóle zapobiegnie ich powstawaniu. Zyskamy też młodzieńcze spojrzenie dzięki podniesieniu powiek. Ogromną zaletą masażu kobido jest to, że ogólnie bardzo podnosi i poprawia kontur twarzy. Dzięki temu widocznie zyskuje ona młody wygląd, do niego przyczynia się również znaczna poprawa ukrwienia skóry.

Praca na głębokich warstwach skóry, jaką jest masaż kobido, to rewelacyjne efekty bez inwazyjnego działania. Ważne jest jednak, by cały zabieg był wykonany przez profesjonalistów, tak jak w przypadku masaż kobido w Żorach.

 


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA