Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA
Wydarzenia i imprezy za nami

Fotorelacja z Gali Explozji Tańca - Witajcie w naszej bajce...

 |  Wydarzenia i imprezy za nami
SJKF Niezależni
Dodane przez:

Explozja Tańca powitała wszystkich w swojej bajce! Jastrzębie-Zdrój zamieniło się w krainę tańca i akrobatyki dzięki Gali Explozji Tańca pod tytułem "Witajcie w naszej bajce... bajce tańca i akrobatyki". Na scenie zaprezentowało się blisko 1000 tancerzy i akrobatów, którzy swoimi występami oczarowali zgromadzoną publiczność.

Gala Explozji Tańca to nie tylko podsumowanie sezonu, ale przede wszystkim wielka impreza, podczas której członkowie szkoły mają okazję spotkać się na jednym parkiecie i wspólnie celebrować swoją pasję. Tegoroczne wydarzenie poprowadził dobrze znany duet: właścicielka szkoły Agnieszka Cichoń oraz Tomasz Kargol, którzy jak zawsze wprowadzili widzów w wyjątkową atmosferę.

O oprawę muzyczną zadbał wybitny Paweł Lemański, którego utwór otworzył całe wydarzenie. Na scenie pojawili się również utalentowane wokalistki: Noemi Lemańska, Miriam Mosoń, Natalia Mot oraz Klaudia Tomala, których głosy dodały charakteru całej gali.

REKLAMA

Widownia była wypełniona po brzegi rodzinami i przyjaciółmi tancerzy, którzy głośno dopingowali swoich najbliższych. Nie zabrakło również władz miasta - wśród gości znalazł się Prezydent Miasta Michał Urgoł, który nie tylko zaszczycił nas swoją obecnością, ale również udowodnił, że potrafi tańczyć. Wśród honorowych gości znaleźli się również przedstawiciele Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój, Pani Zofia Florek - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Pan Janusz Jurczak - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Pan Rafał Jabłoński - Dyrektor Instytutu Dziedzictwa i Dialogu Łaźnia Moszczenica, Pani Maria Kucharska - Dyrektor Biblioteki  oraz wielu innych partnerów i przyjaciół szkoły.

Gala była doskonałą okazją do pokazania umiejętności i talentu naszych uczniów, którzy przez cały rok ciężko pracowali na swoje sukcesy. Każdy występ był wyjątkowy i pokazywał, jak wiele pracy i zaangażowania wkładają tancerze i akrobaci w swoją pasję.

Fot. Maciej Kanik - Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny NIEZALEŻNI


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
REKLAMA