Piknik w Kurorcie: Powrót do Złotej Ery Dwudziestolecia Międzywojennego!

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

28.05.2023 r. godz. 15:00. Park Zdrojowy. Odkryj magię lat dwudziestych i trzydziestych w Jastrzębiu-Zdroju!

Piknik w Kurorcie: Powrót do Złotej Ery Dwudziestolecia Międzywojennego!

Z wielką radością zapraszamy Państwa na najpiękniejszą imprezę w stylu dwudziestolecia międzywojennego - Piknik w Kurorcie!
Przenieśmy się na kilka godzin w przeszłość i odkryjmy magiczny świat Parku Zdrojowego, który był znany jako Perła Uzdrowisk Śląskich. Wyobraźmy sobie czas, gdy uzdrowisko tętniło życiem, zapewniając kuracjuszom nie tylko lecznicze zabiegi, ale także niezliczone atrakcje.

Wydarzenie odbędzie się 28 maja o godzinie 15:00, w Parku Zdrojowym.

Na Pikniku w Kurorcie czeka na Państwa niezwykłe widowisko. Muzyka na żywo wprowadzi nas w klimat tamtych lat, tworząc nostalgiczne melodie, które będą ożywiać nasze serca. Niezwykłe pokazy cyrkowe rozbudzą w nas radość i zachwyt, jakiego doświadczały tłumy spragnione rozrywki w owych czasach.

Prawdziwą perełką będzie karuzela wiedeńska, która dostarczy nam dawnych emocji i radości z jazdy na tle malowniczych widoków parku.
Karuzela ta pochodzi z 1899 roku, jest bogato zdobiona złotymi ornamentami i obrazami, wygrywa walce i wciąż porywa w wir zabawy.

Przygotujcie się na wyjątkowe konkursy i atrakcje! Podczas Pikniku w Kurorcie odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie w stylu retro. To doskonała okazja, abyście mogli wyciągnąc z szafy swoje najpiękniejsze stroje z epoki i przenieść się w czasy, gdy eleganckie suknie i stylowe garnitury były na porządku dziennym. Niech wyobraźnia zatańczy w rytmie lat dwudziestych i trzydziestych!

Dołącz do nas na Pikniku w Kurorcie w Jastrzębiu-Zdroju! Podziwiaj zabytkowe samochody i rowery, przenieś się w świat automobile i bicykli jako symboli nowoczesności i wolności. Spędź wyjątkowy czas z rodziną i przyjaciółmi!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/piknik-w-kurorcie-powrot-do-zlotej-ery-dwudziestolecia-miedzywojennego

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
  • Ten komentarz nie został opublikowany.
    Krytyk · 5 dn. temu
    Piknik w Kurorcie to doskonały przykład w jaki sposób można się podpiąć do "żłoba" i wykorzystać czyjąś ciężką pracę i pomysły do budowania swoich relacji, układów i historii...

Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 18 godz. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 4 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry