Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Dzień Flagi – 2 maja

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Sprawdź, kiedy i gdzie wystąpią utrudnienia w ruchu. Uwaga: zamknięty parking przed halą.

W związku z organizacją przemarszu z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej wystąpią utrudnienia drogowe i tymczasowo zamykane będą pasy ruchu al. Józefa Piłsudskiego oraz al. Jana Pawła II.

2 maja 2023 r., od ok. 16.45 wyłączony z ruchu będzie fragment al. Piłsudskiego (pasy ruchu w kierunku Zdroju) od Ronda Porozumienia Jastrzębskiego do skrzyżowania z ul. Warszawską i Mazowiecką. W miarę przesuwania się pochodu w kierunku Hali Widowiskowo-Sportowej, zamykane będą kolejne odcinki: al. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Warszawską i ul. Mazowiecką do Ronda imienia Generała Władysława Sikorskiego oraz al. Jana Pawła II od Ronda imienia Generała Władysława Sikorskiego do Hali Widowiskowo-Sportowej. Przewidywane otwarcie dróg nastąpi do godz. 19.00.

Od poniedziałkowego wieczora (1 maja 2023 r.) niedostępny będzie parking przed Halą Widowiskowo-Sportową. Prosimy o usunięcie samochodów.

Wspólny przemarsz ulicami Jastrzębia-Zdroju z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej stał się już tradycją. Również i tym razem jastrzębianie pokażą Polsce i światu swoje przywiązanie do barw narodowych. W roku, w którym przypada 60-lecie nadania praw miejskich, znów połączy nas biało-czerwona.

Organizacje pozarządowe, kluby sportowe, przedstawiciele sołectw i osiedli, szkół i przedszkoli, dosłownie każdy mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju może się włączyć we wspólne święto i manifestować swój patriotyzm. Poprzednie edycje wydarzenia pokazały, że jastrzębianie doskonale czują atmosferę towarzyszącą temu przedsięwzięciu i chętnie biorą w nim udział.

W tym roku przemarsz z flagą rozpocznie o godzinie 17.00. Zbiórka uczestników na parkingu przy McDonald’s. O 19.15 wystąpi artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Stanisław Sojka z zespołem Soyka Kwartet to marka sama w sobie i jesteśmy przekonani, że w połączeniu z energią jastrzębian, stworzy niepowtarzalną mieszankę. Ten występ będziemy wspominać latami. Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/dzien-flagi-2-maja


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA