Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Dołącz do Policji i zwalczaj cyberprzestępczość - trwa rekrutacja do CBZC

 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

W dzisiejszym świecie, gdzie technologia odgrywa ogromną rolę, cyberprzestępczość stała się plagą, która dotyka zarówno jednostki, jak i instytucje na całym świecie. Ataki hakerów, kradzieże tożsamości, oszustwa i inne formy przestępczości online są coraz bardziej powszechne i zagrażają naszemu bezpieczeństwu. W tej walce ważną rolę odgrywa Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. Jeśli masz pasję do technologii i chcesz pomagać w zapewnianiu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, służba w CBZC może być dla Ciebie idealnym wyborem.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości to jednostka organizacyjna Policji, która posiada komórki w każdym mieście wojewódzkim w kraju, skupiająca się na zapobieganiu, ściganiu i zwalczaniu przestępczości w cyberprzestrzni.

Funkcjonariusze tego Biura zajmują się śledzeniem i identyfikacją cyberprzestępców, analizą dowodów cyfrowych, prowadzeniem operacji policyjnych i koordynacją z innymi agencjami ścigającymi tego typu przestępstwa na całym świecie. Służba w CBZC to nie tylko praca przed komputerem. Bierzemy udział w wielu operacjach, szkoleniach krajowych i międzynarodowych. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania z zakresu informatyki śledczej, prowadzimy czynności operacyjne i procesowe. Praca w takim środowisku jest niezwykle ekscytująca i daje możliwość rozwoju zawodowego w różnych aspektach.

Co daje służba w Centralnym Biurze Zwalczania Cyberprzestępczości:

  1. Możliwość pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi, które są niezbędne do zwalczania przestępczości w sieci. Gwarancję stałego rozwoju i poszerzania swoich umiejętności.
  2. Współpracę z innymi wykwalifikowanymi specjalistami, zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym.
  3. Perspektywę rozwiązywania skomplikowanych problemów, analizowania dowodów cyfrowych i pracę w dynamicznym środowisku.
  4. Stabilność zawodową i wiele możliwości rozwoju. Przypominamy, że na stanowisku związanym z bezpośrednim zwalczaniem cyberprzestępczości oprócz policyjnego wynagrodzenia przysługuje specjalne świadczenie, które wynosi pomiędzy ok. 5100 zł - 9500 zł brutto.

Jeśli jesteś zainteresowany walką z cyberprzestępczością, służba w CBZC może być dla Ciebie pasjonującym wyzwaniem. Da Ci możliwość realnej poprawy bezpieczeństwa innych w sieci, rozwijania swoich umiejętności oraz współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami.

Dołącz do walki z cyberprzestępczością i pomóż w tworzeniu bezpiecznej przyszłości w wirtualnym świecie!

Wstąp do CBZC! #stanpodobrejstronie

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/363340,DOLACZ-DO-CBZC-STAN-PO-DOBREJ-STRONIE.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)
@DemonTaki mamy w Jastrzębiu podział na osiedla, sołectwa - można to sprawdzić na mapie: http://mapa.um.jastrzebie.pl/mapa.html

REKLAMA
REKLAMA