Skip to main content


REKLAMA

Chciał tylko przeparkować … miał 2,5 promila

 |  Komenda Miejska Policji
 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

2,5 promila alkoholu miał kierowca, który został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego. Kiedy policjanci przyjechali na interwencję, zastali uszkodzony pojazd. Jastrzębianin tłumaczył się, że chciał jedynie przeparkować samochód. 49-latek stracił już swoje prawo jazdy, a wkrótce stanie przed sądem. Przypominamy, że za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Chciał tylko przeparkować … miał 2,5 promila

Policjanci ruchu drogowego jastrzębskiej komendy zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym marki peugeot.

Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, kierowcy już tam nie było. Mundurowi ustalili, iż 49-latek cofając, uderzył w inny zaparkowany samochód. Mundurowi od razu ustalili, gdzie przebywa kierujący. W trakcie rozmowy wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie na jego zawartość wykazała, że jastrzębianin miał w swoim organizmie 2,5 promila tego trunku.
Mężczyzna tłumaczył, że "chciał tylko przeparkować auto". Ta argumentacja jednak nie przekonała policjantów, którzy zatrzymali nieodpowiedzialnego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Ogromnie cieszy fakt, że na terenie naszego miasta mamy wiele takich osób, których działania zasługują na uznanie, bowiem ten przypadek obywatelskiej postawy nie jest odosobniony. Nie wahajmy się! Przypominamy: nie reagujesz-akceptujesz. Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo swoje i innych.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/368060,Chcial-tylko-przeparkowac-mial-25-promila.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA