Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Bezpieczne wakacje z jastrzębskimi mundurowymi oraz Noemi

 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

Okres wakacyjny to dla dzieci i młodzieży czas zabawy i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie można zapomnieć jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich. Należy zwracać uwagę na zagrożenia podczas wypoczynku, aby po powrocie do przedszkola lub szkoły mieć tylko dobre wspomnienia. Dlatego jastrzębscy policjanci spotkali się wczoraj z dziećmi w trakcie trwania koncertu Noemi.

Bezpieczne wakacje z jastrzębskimi mundurowymi oraz Noemi

Mundurowi spotkali się wczoraj z dziećmi podczas koncertu. Noemi Lemańska to utalentowana piosenkarka, która zdobyła serca dzieci i ich rodziców swoim najnowszym hitem lata, wakacyjną piosenką dla dzieci zatytułowaną "Wakacyjny Plan". Podczas koncertu dzieci miały okazję przypomnieć sobie podstawowe zasady poruszania się po drodze, korzystania z przejść dla pieszych. Słuchając i śpiewając piosenki, przyswajali zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu nad wodą, w górach czy w miejscu zamieszkania. Przekazywanie wiedzy, w tym przypadku poprzez śpiew, okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzieci od wokalistki oraz Sznupka, który także odwiedził dzieci na koncercie, mogły dowiedzieć się, jak zachować się w sytuacji zagrożenia oraz w jaki sposób wezwać pomoc. W trakcie koncertu Noemi premierowo wykonała także piosenkę mówiącą o tym, jak bezpiecznie poruszać się po ulicy. Spotkanie było okazją, aby wspomnieć o trwających akcjach: „Bezpieczne Wakacje”, „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Serdecznie dziękujemy pani Noemi Lemańskiej oraz całemu jej zespołowi o wkład wniesiony w poszerzanie wiedzy dzieci na temat bezpiecznego wypoczynku.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/364716,Bezpieczne-wakacje-z-jastrzebskimi-mundurowymi-oraz-Noemi.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA
REKLAMA