Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Zaczynamy bój o finał PlusLigi

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:
Jastrzębski Węgiel

Sobotnio-niedzielnymi meczami w Zawierciu nasza drużyna rozpocznie walkę o finał Mistrzostw Polski. Naszym rywalem będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. W finale znajdzie się ten zespół, który wygra trzy mecze w serii.

Sobotnio-niedzielnymi meczami w Zawierciu nasza drużyna rozpocznie walkę o finał Mistrzostw Polski. Naszym rywalem będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. W finale znajdzie się ten zespół, który wygra trzy mecze w serii.

Pierwsze dwa spotkania odbędą się na wyjeździe w dniach 22 i 23 kwietnia o godzinie 20:30. Trzecie starcie w tej rywalizacji zaplanowano w Jastrzębiu-Zdroju w środę 26 kwietnia o 20:30. Jeśli żadna z drużyn nie zdoła zamknąć walki o finał w trzech spotkaniach, 27 kwietnia o godzinie 20:30 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowa będziemy świadkami pojedynku numer cztery. Ewentualny mecz nr 5 zaplanowano na 30 kwietnia w Zawierciu.

– Trzeba będzie zostawić dużo zdrowia i serca, aby wychodzić z tych pojedynków zwycięsko – mówi przed startem rywalizacji półfinałowej z Aluron CMC Wartą Zawiercie Moustapha M’Baye, środkowy Jastrzębskiego Węgla.

 

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/zaczynamy-boj-o-final-plusligi/


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia
Gratulacje Eugeniuszu! 

REKLAMA

REKLAMA