Zaczynamy bój o finał PlusLigi

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:
Jastrzębski Węgiel

Sobotnio-niedzielnymi meczami w Zawierciu nasza drużyna rozpocznie walkę o finał Mistrzostw Polski. Naszym rywalem będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. W finale znajdzie się ten zespół, który wygra trzy mecze w serii.

Zaczynamy bój o finał PlusLigi

Sobotnio-niedzielnymi meczami w Zawierciu nasza drużyna rozpocznie walkę o finał Mistrzostw Polski. Naszym rywalem będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. W finale znajdzie się ten zespół, który wygra trzy mecze w serii.

Pierwsze dwa spotkania odbędą się na wyjeździe w dniach 22 i 23 kwietnia o godzinie 20:30. Trzecie starcie w tej rywalizacji zaplanowano w Jastrzębiu-Zdroju w środę 26 kwietnia o 20:30. Jeśli żadna z drużyn nie zdoła zamknąć walki o finał w trzech spotkaniach, 27 kwietnia o godzinie 20:30 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowa będziemy świadkami pojedynku numer cztery. Ewentualny mecz nr 5 zaplanowano na 30 kwietnia w Zawierciu.

– Trzeba będzie zostawić dużo zdrowia i serca, aby wychodzić z tych pojedynków zwycięsko – mówi przed startem rywalizacji półfinałowej z Aluron CMC Wartą Zawiercie Moustapha M’Baye, środkowy Jastrzębskiego Węgla.

 

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/zaczynamy-boj-o-final-plusligi/

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 6 dn. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 10 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


Jastrzebianie.pl - mocny Serwis Miasta Jastrzębie-Zdrój

© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry