Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

„Najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla”

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:
Jastrzębski Węgiel

Wczoraj w Hotelu Dąbrówka nasz Klub podsumował sezon z Zarządem Partnera Strategicznego – Jastrzębską Spółką Węglową, władzami miasta Jastrzębie-Zdrój, przedstawicielem Ministerstwa Aktywów Państwowych oraz sympatykami Klubu. Później w Hali Widowiskowo-Sportowej miało miejsce spotkanie z kibicami.

Najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla

– To był najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla – powiedział Adam Gorol, prezes naszego Klubu, który dziękował wszystkim zgromadzonym. Został on zwieńczony Mistrzostwem Polski, Klubowym Wicemistrzostwem Europy oraz Superpucharem Polski.

Ze współpracy z naszym Klubem bardzo zadowolony jest również nasz Partner Strategiczny – Jastrzębska Spółka Węglowa. Tomasz Cudny, Prezes Zarządu JSW stwierdził:

– Staramy się zapewnić zawodnikom komfort pracy. W nagrodę dostajemy tak wspaniałe emocje, a praca zespołu jest satysfakcją dla naszych pracowników, którzy jeżdżąc po kraju i po świecie mają przed oczami osiągnięcia Klubu, który jest w ich zasięgu ręki.

Więcej wypowiedzi w materiale wideo.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA Z PARTNERAMI KLUBU.

Po spotkaniu z Partnerami Klubu miało miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej miało miejsce spotkanie z kibicami. Na trybunach hali zebrało się kilkuset naszych fanów, którzy mieli możliwość zebrania autografów, wykonania sobie wspólnych zdjęć z siatkarzami oraz z trofeami wywalczonymi w tym sezonie. Zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego byli również do dyspozycji mediów.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA Z KIBICAMI.

 

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/najlepszy-sezon-w-historii-jastrzebskiego-wegla/


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lidia 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka? 
Weber 12 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod kątem własności intelektualnej i praw autorskich? 
Viper 14 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@Jag0dahttps://serwis.partspc.pl - serwis i sklep komputerowy na Wielkopolskiej (1)
Jastrząbek 15 dn. temu Andrzej Kamiński
Zachęcamy do przesłania zdjęć lub innych multimediów dot. twórczości naszych artystów. Chętnie je uzupełnimy!
Kaja 15 dn. temu Andrzej Kamiński
Szkoda, że w artykule nie ma żadnych zdjęć prac opisywanego artysty. 
a moze ktos wyjasnic dlaczego po zmroku po 16:00 polowa miasta nie jest oswietlona?

REKLAMA
REKLAMA