„Najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla”

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:
Jastrzębski Węgiel

Wczoraj w Hotelu Dąbrówka nasz Klub podsumował sezon z Zarządem Partnera Strategicznego – Jastrzębską Spółką Węglową, władzami miasta Jastrzębie-Zdrój, przedstawicielem Ministerstwa Aktywów Państwowych oraz sympatykami Klubu. Później w Hali Widowiskowo-Sportowej miało miejsce spotkanie z kibicami.

„Najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla”

– To był najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla – powiedział Adam Gorol, prezes naszego Klubu, który dziękował wszystkim zgromadzonym. Został on zwieńczony Mistrzostwem Polski, Klubowym Wicemistrzostwem Europy oraz Superpucharem Polski.

Ze współpracy z naszym Klubem bardzo zadowolony jest również nasz Partner Strategiczny – Jastrzębska Spółka Węglowa. Tomasz Cudny, Prezes Zarządu JSW stwierdził:

– Staramy się zapewnić zawodnikom komfort pracy. W nagrodę dostajemy tak wspaniałe emocje, a praca zespołu jest satysfakcją dla naszych pracowników, którzy jeżdżąc po kraju i po świecie mają przed oczami osiągnięcia Klubu, który jest w ich zasięgu ręki.

Więcej wypowiedzi w materiale wideo.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA Z PARTNERAMI KLUBU.

Po spotkaniu z Partnerami Klubu miało miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej miało miejsce spotkanie z kibicami. Na trybunach hali zebrało się kilkuset naszych fanów, którzy mieli możliwość zebrania autografów, wykonania sobie wspólnych zdjęć z siatkarzami oraz z trofeami wywalczonymi w tym sezonie. Zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego byli również do dyspozycji mediów.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA Z KIBICAMI.

 

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/najlepszy-sezon-w-historii-jastrzebskiego-wegla/

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.

Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 19 godz. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 4 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry