Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Jastrzębski Węgiel błyszczał na Gali PLS

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:

We wtorek w Warszawie odbyła się Gala Polskiej Ligi Siatkówki podsumowująca miniony sezon w PlusLidze. Dla naszego Klubu był to niezwykle miły wieczór, bowiem na Gali uhonorowani zostali: przyjmujący Tomasz Fornal, trener Marcelo Mendez oraz Jastrzębska Spółka Węglowa, a więc Strategiczny Partner naszego Klubu.

To był wyjątkowy sezon dla Jastrzębskiego Węgla. Na krajowej arenie nasz klub sięgnął po Superpuchar Polski oraz w imponującym stylu wywalczył Mistrzostwo Polski. Osiągnięcia te zostały docenione. Specjalna kapituła złożona z ludzi polskiej siatkówki we wspólnych głosowaniach wybrała siatkarki i siatkarzy oraz trenerów, którzy wczoraj zostali uhonorowani w trakcie Gali Polskiej Ligi Siatkówki odbywającej się w warszawskim Hotelu Arche.

Jeśli chodzi o nasz Klub, to w pierwszej kolejności wyróżniona została Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., nasz Partner Strategiczny. Spółka uhonorowana została Diamentem Polskiej Ligi Siatkówki, w docenieniu zasług w zakresie mecenatu polskiej ligowej siatkówki. Wyróżnienie to z rąk Prezesa Zarządu naszego Klubu Adama Gorola odebrał na Gali PLS Prezes Zarządu JSW Tomasz Cudny. Z tego miejsca składamy naszemu Partnerowi serdeczne gratulacje i wielkie podziękowania za to, że z nami jesteście! Oprócz JSW nagrodzono jeszcze – Polkomtel, czyli operatora sieci Plus oraz Grupę Azoty Zakłady Chemiczne Police.

Tytuł „Trenera sezonu” powędrował do trenera naszej drużyny Marcelo Mendeza. Ze względu na obowiązki reprezentacyjne Argentyńczyka, nagrodę tę odebrał w jego imieniu jego asystent Leszek Dejewski. Za konkurentów nasz szkoleniowiec miał Tuomasa Sammelvuo z ZAKSY oraz Michała Winiarskiego z Aluronu CMC Warty Zawiercie.

„Siatkarzem sezonu” wybrano naszego przyjmującego Tomasza Fornala, który ma za sobą kapitalny sezon, w którym był jednym z liderów zespołu. W pokonanym polu pozostawił on dwóch kolegów grających na tej samej pozycji w Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle: Aleksandra Śliwkę oraz Bartosza Bednorza.

Wolałbym zagrać jeszcze jeden mecz z ZAKSĄ, niż stać tu na scenie. Dziękuję bardzo za wybranie mnie siatkarzem sezonu. Dziękuję całej organizacji Jastrzębskiego Węgla, że ponad 4 lata temu zaufali mi i miałem okazję grać w tym klubie. Mam jeszcze rok kontraktu, kto wie, co będzie dalej. Chłopakom z drużyny, dzięki którym tutaj jestem. Administracji, która pracuje codziennie w klubie. Sztabowi na czele z Marcelo Mendezem i Stephenowi Boyerowi, który pożyczył mi garnitur na Galę. Dziękuję mojej rodzinie i mam nadzieję do zobaczenia za rok – powiedział Tomasz Fornal.

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/jastrzebski-wegiel-blyszczal-na-gali-pls/


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.
Pilnie potrzebował 160 tys . a to dobre  buhahhahaha
Nie! to zasługa Pana Tomasza, a jak by kto pytał to miasto zbudowała Hetman, nie Gierek, serio!
to pan Urgoł załatwił
Gratulacje od rodziny Matusiaków już popłynęły, za chwile popłynie rzesza członków rodziny Matusiaków do doradzania ii obsadzania stanowisk jak już ...

REKLAMA

REKLAMA