Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

''Zrealizowaliśmy założenia'' - hokeiści wracają do rozgrywek Tauron Hokej Ligi

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie powoli wracają myślami do rozgrywek Tauron Hokej Ligi. 

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie powoli wracają myślami do rozgrywek Tauron Hokej Ligi. W poniedziałek większość drużyny pracowała pod czujnym okiem Rafała Bernackiego, natomiast od wtorku opiekę nad zespołem (już w pełnym zestawieniu) przejął Robert Kalaber. „Zrealizowaliśmy wszystkie założenia” - deklaruje Bernacki odnośnie działań w trakcie „przerwy na reprezentację”.

Jak już informowaliśmy, miniony tydzień nasi hokeiści poświęcili na pracę nad przygotowaniem fizycznym. Od piątku do niedzieli drużyna miała wolne, natomiast w poniedziałek rozpoczęła się „ostatnia prosta” przed piątkowym pojedynkiem z Marmą Ciarko STS Sanok, którym jastrzębianie rozpoczną rywalizację w ramach III rundy fazy zasadniczej.

REKLAMA

W poniedziałkowych zajęciach nie uczestniczyli kadrowicze (Maciej Miarka, Arkadiusz Kostek, Dominik Paś i Robert Arrak), który odpoczywali po Turnieju o Puchar Niepodległości w Sosnowcu. Warto dodać, że z uwagi na ich absencję w minionym tygodniu Rafał Bernacki zaprosił do udziału w treningach dwóch zawodników z pierwszoligowych rezerw.

„Chłopcy mocno popracowali przez ten czas, ale mieli też okazję do głębszego oddechu. Generalnie możemy być zadowoleni z tego, że w pełni zrealizowaliśmy wszystkie założenia dotyczące przerwy w rozgrywkach”

- powiedział Bernacki.

Przypomnijmy, że 17 listopada JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze Marmę Ciarko STS Sanok, natomiast w niedzielę czeka nas daleki wyjazd do Torunia.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2421


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)
@DemonTaki mamy w Jastrzębiu podział na osiedla, sołectwa - można to sprawdzić na mapie: http://mapa.um.jastrzebie.pl/mapa.html

REKLAMA

REKLAMA