Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

''Urban'' i Jarosz zostają!

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy
Miło nam poinformować, iż Maciej Urbanowicz i Dominik Jarosz pozostaną zawodnikami JKH GKS Jastrzębie. Umowy z oboma napastnikami, którzy od lat reprezentują barwy naszego klubu, zostały przedłużone odpowiednio o dwa lata i rok, czyli do końca sezonów 2024/25 i 2023/24.

Miło nam poinformować, iż Maciej Urbanowicz i Dominik Jarosz pozostaną zawodnikami JKH GKS Jastrzębie. Umowy z oboma napastnikami, którzy od lat reprezentują barwy naszego klubu, zostały przedłużone odpowiednio o dwa lata i rok, czyli do końca sezonów 2024/25 i 2023/24.

Maciej Urbanowicz po raz pierwszy trafił na Jastor w 2009 roku i szybko wypracował sobie pozycję kapitana drużyny. Do 2015 roku popularny "Urban" zdobył z JKH GKS wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz brązowy medal PHL. Następnie na cztery lata opuścił nasz klub, aby w 2019 roku powrócić do Jastrzębia i ponownie przejąć kapitańską opaskę. W ciągu ostatnich czterech lat był czołową postacią zespołu, który wywalczył m.in. mistrzostwo Polski. W minionym sezonie rozegrał 47 spotkań, w których zaliczył 34 pkt.

Z kolei Dominik Jarosz to wychowanek naszego klubu, który całą dotychczasową karierę spędził na Jastorze. Ten wciąż młody napastnik należy do "złotego pokolenia" naszej młodzieży z drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, która w poprzedniej dekadzie szturmem zdobyła ekstraligę. Jarosz miał swój mniejszy lub większy udział we wszystkich sukcesach ekipy trenera Roberta Kalabera. W poprzednim sezonie rozegrał w ekstralidze 45 spotkań, zaliczając 17 pkt.

Jednocześnie informujemy, że aktualnie ważne kontrakty z naszym klubem mają Michał Kieler, Arkadiusz Kostek, Kamil Górny, Radosław Nalewajka, Łukasz Nalewajka, Jauhenij Kamienieu, Patryk Pelaczyk i Marcin Płachetka. Nierozstrzygnięte pozostają losy kariery Marcina Horzelskiego, z którym trwają rozmowy o dalszej współpracy.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2299


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lidia 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka? 
Weber 12 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod kątem własności intelektualnej i praw autorskich? 
Viper 14 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@Jag0dahttps://serwis.partspc.pl - serwis i sklep komputerowy na Wielkopolskiej (1)
Jastrząbek 15 dn. temu Andrzej Kamiński
Zachęcamy do przesłania zdjęć lub innych multimediów dot. twórczości naszych artystów. Chętnie je uzupełnimy!
Kaja 15 dn. temu Andrzej Kamiński
Szkoda, że w artykule nie ma żadnych zdjęć prac opisywanego artysty. 
a moze ktos wyjasnic dlaczego po zmroku po 16:00 polowa miasta nie jest oswietlona?

REKLAMA
REKLAMA