''Urban'' i Jarosz zostają!

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy
Miło nam poinformować, iż Maciej Urbanowicz i Dominik Jarosz pozostaną zawodnikami JKH GKS Jastrzębie. Umowy z oboma napastnikami, którzy od lat reprezentują barwy naszego klubu, zostały przedłużone odpowiednio o dwa lata i rok, czyli do końca sezonów 2024/25 i 2023/24.
''Urban'' i Jarosz zostają!

Miło nam poinformować, iż Maciej Urbanowicz i Dominik Jarosz pozostaną zawodnikami JKH GKS Jastrzębie. Umowy z oboma napastnikami, którzy od lat reprezentują barwy naszego klubu, zostały przedłużone odpowiednio o dwa lata i rok, czyli do końca sezonów 2024/25 i 2023/24.

Maciej Urbanowicz po raz pierwszy trafił na Jastor w 2009 roku i szybko wypracował sobie pozycję kapitana drużyny. Do 2015 roku popularny "Urban" zdobył z JKH GKS wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz brązowy medal PHL. Następnie na cztery lata opuścił nasz klub, aby w 2019 roku powrócić do Jastrzębia i ponownie przejąć kapitańską opaskę. W ciągu ostatnich czterech lat był czołową postacią zespołu, który wywalczył m.in. mistrzostwo Polski. W minionym sezonie rozegrał 47 spotkań, w których zaliczył 34 pkt.

Z kolei Dominik Jarosz to wychowanek naszego klubu, który całą dotychczasową karierę spędził na Jastorze. Ten wciąż młody napastnik należy do "złotego pokolenia" naszej młodzieży z drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, która w poprzedniej dekadzie szturmem zdobyła ekstraligę. Jarosz miał swój mniejszy lub większy udział we wszystkich sukcesach ekipy trenera Roberta Kalabera. W poprzednim sezonie rozegrał w ekstralidze 45 spotkań, zaliczając 17 pkt.

Jednocześnie informujemy, że aktualnie ważne kontrakty z naszym klubem mają Michał Kieler, Arkadiusz Kostek, Kamil Górny, Radosław Nalewajka, Łukasz Nalewajka, Jauhenij Kamienieu, Patryk Pelaczyk i Marcin Płachetka. Nierozstrzygnięte pozostają losy kariery Marcina Horzelskiego, z którym trwają rozmowy o dalszej współpracy.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2299

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.

Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 19 godz. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 4 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry