Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Tylko zwycięstwo! Czas na przełamanie ekipy Roberta Kalabera

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

Po trzech porażkach z rzędu hokeiści JKH GKS Jastrzębie wypadli z czołowej czwórki Tauron Hokej Ligi. Wprawdzie „tragedii nie ma”, ale trudno w takiej sytuacji mówić o dobrych nastrojach. 

Po trzech porażkach z rzędu hokeiści JKH GKS Jastrzębie wypadli z czołowej czwórki Tauron Hokej Ligi. Wprawdzie „tragedii nie ma”, ale trudno w takiej sytuacji mówić o dobrych nastrojach. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze Zagłębie Sosnowiec i... lepszej okazji do przełamania nie mogliśmy sobie wymarzyć. Ten przeciwnik wybitnie „pasuje” jastrzębianom. Na pół setki ostatnich spotkań z Zagłębiem JKH GKS wygrał 48!

Po raz ostatni sosnowiczanie pokonali nasz zespół na początku minionego sezonu, gdy na Jastorze działy się niespotykane aberracje w postaci dwóch wyników 0:4. Poza tym Zagłębie było lepsze u siebie w 2019 roku. W pozostałych spotkaniach w mniej lub bardziej przekonujący sposób triumfowali podopieczni Roberta Kalabera, Mojmira Trliczika, Jirziego Reznara... Miejmy zatem nadzieję, że ta passa zostanie podtrzymana.

REKLAMA

W ostatnich dniach nasz sztab szkoleniowy miał nad czym pracować. O ile porażkę z Comarch Cracovią na finiszu drugiej rundy można było „wpisać” w aspekt rozluźnienia po awansie do Pucharu Polski, o tyle przegrane z ostatnim w tabeli Sanokiem oraz stratę ośmiu bramek w Toruniu musimy traktować jako sygnał co najmniej niepokojący. Kandydatowi do medali nie przystoi przegrywać w ten sposób, nawet jeśli po drugiej stronie tafli jest bardzo zmotywowany rywal.

Na pewno mobilizacji nie zabraknie także Zagłębiu Sosnowiec i to nie tylko z uwagi na wspomniany impas w starciach z JKH GKS Jastrzębie. Drużyna prowadzona przez Piotra Sarnika zajmuje ósme miejsce i wciąż może liczyć się w walce o szóste miejsce, czego dowodem było odniesione w niedzielę zwycięstwo nad Cracovią. Z kolei „odradzający się” Sanok niebawem może pokusić się o podjęcie rywalizacji o play-off. Krótko mówiąc, również w dole tabeli jest ciekawie.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2431


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA