Porażka na zakończenie Letniego Turnieju w Pardubicach

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie porażką zakończyli Letni Turniej w Pardubicach.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie porażką zakończyli Letni Turniej w Pardubicach. W meczu o trzecie miejsce nie sprostali drużynie z czeskiego Kolina. O wyniku zadecydowała gra w przewagach.

Spotkanie rozpoczęło się od kary nałożonej na Jakuba Iżackiego. Rywale od razu wykorzystali grę w przewadze i otworzyli wynik spotkania. Dwie minuty później drugi raz skierowali krążek do bramki Macieja Miarki. Szybko zdobyte bramki niejako ustawiły mecz. Jastrzębianie odpowiedzieli sekundę przed końcem za sprawą Roberta Arraka.

W drugiej tercji nasza drużyna nie wykorzystała kilku okresów gry w przewadze. Lepiej w tym elemencie za to radzili sobie rywale. Przy pierwszej okazji wykorzystali nasze osłabienie i odzyskali dwubramkowe prowadzenie. Trzy minuty przed końcem doszło do bójki, która zakończyła się obustronną karą meczu. Z naszej drużyny do szatni został odesłany Maciej Urbanowicz.

W trzeciej tercji najbardziej emocjonujące były ostatnie trzy minuty. Hokeiści z Kolina zarobili w ciagu 30. sekund dwie kary. Trener Robert Kalaber natychmiast ściągnął bramkarza. Jednak gra w podwójnej przewadze z dodatkowym zawodnikiem w polu nie przyniosła skutku bramkowego.

Kolejny sparing w środę 30 sierpnia. Na Jastor przyjadą hokeiści z Dubnicy. Wcześniej bo już 25 sierpnia nasi seniorzy zaprezentują się na Pikniku z hokejem. Zapraszamy do udziału. Startujemy o 15:30 na parkingu przed lodowiskiem Jastor.

24 sierpnia, Pardubice, 14:00
SC Marimex Kolin - JKH GKS Jastrzębie 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
1:0 Chalupa, 6:17, 5/4
2:0 Chalupa - Sedivy, 8:04
2:1 Arrak - Bagin, 19:59, 5/4
3:1 Pajer - Kolmann, 25:37, 5/4

JKH GKS Jastrzębie: Miarka - Górny, Viinikainen, Urbanowicz, Starzyński, Rajamaeki - Kostek, Bagin, Kopta, Paś, Iżacky - Wajda, Kolusz, Bernhards, Arrak, Freidenfelds - Kamienieu, Martiska, R. Nalewajka, Kiełbicki, Zając.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.