Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z Comarch Cracovią i postara się zrewanżować

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

Czwartek wprawdzie nie kojarzy się nam polskim hokejem, ale 26. kolejka spotkań Tauron Hokej Ligi wyznaczona została właśnie na ten dzień. 

Czwartek wprawdzie nie kojarzy się nam polskim hokejem, ale 26. kolejka spotkań Tauron Hokej Ligi wyznaczona została właśnie na ten dzień. 7 grudnia o godz. 18:30 JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z Comarch Cracovią i postara się zrewanżować „Pasom” za listopadową porażkę na Jastorze. Będzie to ostatnie nasze spotkanie przed zgrupowaniem reprezentacji Polski.

Tabela Tauron Hokej Ligi na przełomie listopada i grudnia mocno się „spłaszczyła”, co jest efektem m.in. dobrej formy Podhala Nowy Targ i Zagłębia Sosnowiec. Drużyny z miejsc od czwartego do ósmego dzieli zaledwie siedem punktów, czego już dawno nie obserwowaliśmy w ekstralidze. Krótko mówiąc, wiele wskazuje na to, że w tym sezonie o „mniej wymagającym ćwierćfinale” będzie mógł zapomnieć nawet lider.

REKLAMA

Dla naszego zespołu spotkanie w Krakowie ma podwójną wagę. Po pierwsze - ostatnie cztery mecze wyjazdowe przyniosły nam niestety zero punktów (na zdobycie obiektu rywala czekamy od końca października), po drugie - po trzeciej rundzie poznamy zestawienie par piątej rundy, która zadecyduje o rozstawieniu w play-off. Dodatkowo warto byłoby także poprawić bilans bramkowy, bowiem aktualnie po porażce w Katowicach podopieczni Roberta Kalabera są „na minusie”.

Poprzednia nasza wyprawa na Lodowisko im. „Rocha” Kowalskiego zakończyła się sukcesem w postaci triumfu po dogrywce (2:1 d.), gdzie decydujące trafienie należało do Filipa Starzyńskiego. Rozpoczęła ona znakomitą październikową serię zwycięstw, która zawiodła nas do Pucharu Polski. Miejmy nadzieję, że i tym razem wyjazd pod Wawel okaże się szczęśliwy... również na dłuższą metę!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2447


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA