Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Czas wracać do walki w Tauron Hokej Lidze

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą Marmę Ciarko STS Sanok. Liczymy na udane rozpoczęcie trzeciej rundy zmagań i zapraszamy na Jastor!

Za nami jedna z najdłuższych przerw w sezonie 2023/24. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni grali o ekstraligowe punkty na początku miesiąca, czyli ponad dwa tygodnie temu. Czas jednak wracać do walki w Tauron Hokej Lidze. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą Marmę Ciarko STS Sanok. Liczymy na udane rozpoczęcie trzeciej rundy zmagań i zapraszamy na Jastor!

Rzut oka na tabelę THL powinien uspokoić naszych kibiców przed starciem z drużyną z Sanoka. Wszak na naszej tafli pojawi się ekipa, która w szesnastu meczach zdobyła zaledwie cztery punkty, a jedyne zwycięstwo odniosła we wrześniu. W ostatnich dwunastu meczach drużyna z Podkarpacia ponosiła wyłącznie porażki.

REKLAMA

Nie oznacza to jednak, że możemy liczyć na łatwe punkty. Wręcz przeciwnie. Władze Marmy Ciarko STS dokonały ostatnio kilku zmian w kadrze, a szczególnie interesująco zapowiada się sprowadzenie do zespołu 22-letniego Fina o... brazylijskich korzeniach Marcusa Kallionkelli, który był draftowany do NHL przez Vegas Golden Knights! Trudno orzec, czy ten niewątpliwie utalentowany gracz pojawi się na Jastorze, ale sanoczanie już w środę udowodnili, że nie mają zamiaru bez walki pogodzić się z dziewiątym miejscem. Wszak podopieczni Elmo Aittoli byli o włos od doprowadzenia do dogrywki w Krakowie.

Niezależnie jednak od sytuacji Sanoka, to JKH GKS Jastrzębie będzie faworytem piątkowego starcia. Nasz zespół ma za sobą dwa tygodnie mocniejszych fizycznych treningów, przeplatanych przez kilka wolnych dni na regenerację. Od wtorku jastrzębianie trenują niemal w komplecie pod czujnym okiem Roberta Kalabera, który zapewne wyciągnął już wnioski z poniesionej w wyniku nadmiaru błędów własnych porażki z Comarch Cracovią. Dlaczego „niemal w komplecie”? Cóż, w najbliższych tygodniach zabraknie u nas Marcina Kolusza, który fantastycznie spisywał się w październiku. Jak już informowaliśmy, „Kolos” doznał dotkliwego złamania kciuka, które wymagało interwencji chirurgicznej.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2424


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

zajęlibyście się poważnie tematem i opisali to co się dzieje
dajmy na luz, nie dajmy się skłócać
Trafnie i w dobrym czasie. To co ostatnio się wyprawia to przekracza wszelkie granice 
@Mariantaka prawda, przypomina mi się film z cyganami, którzy przekonują, że "...u nas na wsi psów się nie je - ...
jjak można mieć tak "wy...bane"?
Wstyd i hańba dla miasta 

REKLAMA

REKLAMA