Skip to main content


REKLAMA

Edukacja przez zabawę

 |  Jastrzębska Spółka Węglowa
Jastrzębska Spółka Węglowa
Dodane przez:
Jastrzębska Spółka Węglowa

Warsztaty chemiczne, kuchnia molekularna, teatr i wiele innych atrakcji. Tłumy bawiły się podczas Pikniku Naukowo-Sportowego Kopalni Wiedzy JSW, który odbył się w minioną niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju.

Edukacja przez zabawę

To bardzo udana inicjatywa pracowników zespołu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, który co roku wymyśla tego typu imprezy, a ten rok jest szczególny, więc wielkość i ranga tej imprezy jest duża. Zarząd JSW na początku roku ustalił kilka eventów z okazji 30-lecia Jastrzębskiej Spółki Węglowej i jednym z najważniejszych jest to spotkanie dla dzieci – powiedział Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej.

Dzieci brały udział w naukowych eksperymentach, oglądały edukacyjne bajki i filmy w sferycznym kinie, patrzyły na świat przez wirtualne okulary, kosztowały jadalnego piasku, produkowały żelki i napoje wybuchowe. Nie zabrakło też magicznych spektakli.

Teatr Katarynka, to muzyczny teatr, a dzieci kochają muzykę, więc to jest fajny sposób na przekazanie im treści w zabawny, dynamiczny sposób, poprzez taniec, śpiew, efekty specjalne. To ciekawy sposób na edukację poprzez zabawę – uważa Jakub Czachor z Teatru Katarynka.

W tym roku Jastrzębska Spółka Węglowa obchodzi 30-lecie działalności. W najbliższą sobotę - 3 czerwca – zapraszamy pracowników i mieszkańców na Wielki Piknik. Na Stadionie Miejskim będzie prawdziwa, muzyczna uczta. Wystąpią między innymi: Mrozu, IRA i Ania Dąbrowska.

 

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jsw.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/artykul/edukacja-przez-zabawe


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA