Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Zima paraliżuje rozgrywki 2. ligi. Kolejne mecze zostały przełożone

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Na terenie niemal całej Polski nastała prawdziwa zima, a taka aura nie jest przychylna rozgrywkom. Przypomnijmy, że wczoraj zapadła decyzja o przełożeniu z...

Na terenie niemal całej Polski nastała prawdziwa zima, a taka aura nie jest przychylna rozgrywkom. Przypomnijmy, że wczoraj zapadła decyzja o przełożeniu zaplanowanego na sobotę, 2 grudnia, meczu GKS Jastrzębie – KKS Kalisz. W związku z tym naszą drużynę w akcji zobaczymy ponownie na II-ligowych arenach w rundzie wiosennej, a spotkanie z KKS-em rozegrane zostanie 13 marca o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim przy Harcerskiej.

REKLAMA

Mróz, a także opady śniegu – jak wynika z prognoz – w najbliższym czasie nie ustąpią, a można się spodziewać ich intensyfikacji. W związku z tym inne kluby 2. ligi również zostały zmuszone do przełożenia swoich spotkań na wiosnę. W czwartek postanowiono, że nie dojdą do skutku mecze: Sandecja Nowy Sącz – Radunia Stężyca, Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg i Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn. W piątek z kolei odwołano spotkanie Polonia Bytom – Skra Częstochowa. Dodając do tego nasz mecz, już 5 z 9 spotkań ostatniej serii gier w tym roku nie odbędzie się w planowanych terminach.

Jednocześnie informujemy, że zakupione już bilety na mecz GKS Jastrzębie – KKS Kalisz  obowiązywały będą w nowym terminie. Kibice, którzy chcą dokonać zwrotu i zakupili bilety stacjonarnie, proszeni są o pojawienie się w Sklepie Kibica „Górnicza Wiara”, natomiast osoby, które zakupiły bilety poprzez internetowy system sprzedaży i chcą dokonać zwrotu, Klub prosi o kontakt.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/6073-2-liga-zima-paralizuje-rozgrywki-kolejne-mecze-przelozone.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA