Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

W GKS-ie zmiany planów, treningi i zbliżająca się świąteczna przerwa

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Z powodu przełożenia na wiosnę spotkania 20. kolejki 2. ligi z KKS-em Kalisz, uległy zmianie niektóre plany naszej drużyny. 

Z powodu przełożenia na wiosnę spotkania 20. kolejki 2. ligi z KKS-em Kalisz, uległy zmianie niektóre plany naszej drużyny. W piątek, 1 grudnia, piłkarze i sztab szkoleniowy spotkali się na treningu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kościelnej. Ostatnie zajęcia przed przerwą odbędą się w nadchodzącą środę.

Nie w sobotę 2 grudnia, a dopiero w przyszłym roku – konkretnie 13 marca 2024 r. – GKS Jastrzębie rozegra mecz z KKS-em Kalisz - Sobotni mecz z KKS-em Kalisz przełożony na wiosnę. Przypomnijmy, że powodem przełożenia meczu są złe warunki atmosferyczne, jak również jeszcze gorsze prognozy. Te czynniki uniemożliwiają optymalnego przygotowania murawy i w związku z tym podjęto takie kroki.

- Przy obecnej aurze była to jedyna słuszna decyzja

– powiedział Dawid Pędziałek, trener GKS-u Jastrzębie.

- Patrząc na to, jak wygląda boisko i to, w jaki sposób spotkaniem rządziłby przypadek, najrozsądniejsze jest przełożenie meczu na wiosnę. Wtedy spokojnie go rozegramy. Przy lepszych warunkach pogodowych. Moja rekomendacja była taka, by zagrać w przyszłym roku

– podkreślił opiekun naszego zespołu.

REKLAMA
 

Przypomnijmy, że po przegranym spotkaniu w Olsztynie ze Stomilem 0:2 nastąpiła w naszym zespole zmiana szkoleniowca. Trener Pędziałek podkreśla, że mimo to drużyna byłaby optymalnie przygotowana do meczu.

- Wiemy, jaka jest sytuacja. Doszło do zmiany na stanowisku trenera, choć chcę podkreślić, że bylibyśmy gotowi do rozegrania spotkania. Warto jednak podkreślić, że wiosną zaplanowano rozegrać tylko 14 kolejek, a więc każdy mecz więcej jest czymś na plus

– zaznaczył trener Pędziałek.

W związku z odwołaniem meczu sztab szkoleniowy naszej drużyny musiał dokonać drobnych korekt w planie na najbliższe dni.

- Nie ma meczu ale nasze plany tak bardzo się nie zmieniły. Okres roztrenowania robimy do połowy przyszłego tygodnia – podkreślił szkoleniowiec GKS-u. - Zejdziemy już całkowicie z obciążeń fizycznych. Będziemy się skupiać wyłącznie na czuciu piłki i zabawie z piłką w formie rywalizacji. Nastąpi wyciszenie organizmów w formie uśmiechów i zabawy i doskonalenia umiejętności indywidualnych

– powiedział opiekun naszego zespołu.

Ostatni trening odbędzie się w najbliższą środę, 6 grudnia. Później piłkarze udadzą się na urlopy.

- Zawodnicy dostaną 2,5 tygodnia wolnego, a później rozpoczną przygotowania indywidualne na podstawie przygotowanych rozpisek. 8 stycznia – jeżeli nic się nie zmieni – rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej

– zakończył opiekun naszego zespołu.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/6074-nie-gramy-ale-trenujemy.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA