Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Raport kartkowy i zdrowotny przed meczem z ŁKS-em II Łódź

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Prezentujemy raport kartkowy i zdrowotny przed niedzielnym meczem naszego zespołu z ŁKS-em II Łódź. 

Prezentujemy raport kartkowy i zdrowotny przed niedzielnym meczem naszego zespołu z ŁKS-em II Łódź. Przypominamy, że spotkanie to zostanie rozegrane przy Harcerskiej w niedzielę, 12 listopada i rozpocznie się o godzinie 12:30.

1) Do dyspozycji naszego sztabu szkoleniowego w tym meczu będą już Przemysław Lech i Ricardo Vaz. W Puławach "Lechu" pauzował w związku z nadmierną liczbą żółtych kartek, a "Rico" nie wystąpił z powodu niegroźnego urazu.

2) Przeciwko ŁKS-owi II na pewno nie zagrają z kolei Szymon Kiebzak, Krystian Mucha i Jakub Siga. Cała trójka dochodzi do pełni zdrowia po przebytych kontuzjach.

3) Zawodnikami zagrożonymi pauzą w kolejnym meczu w przypadku napomnienia żółtą kartką, są: Karol Fietz, Joao Guilherme, Konrad Kargul-Grobla, Szymon Kiebzak, Sebastian Rogala i Yevgeniy Zakharchenko.

REKLAMA

4) W meczu z ŁKS-em II Łódź rolę pierwszego trenera naszej drużyny sprawował będzie Dawid Pędziałek, na co dzień asystent trenera Piotra Dziewickiego, który w Puławach został po raz czwarty w tym sezonie napomniany żółtą kartką, co wiąże się z jednym meczem pauzy.

5) W drużynie ŁKS-u II Łódź na pewno nie zagrają pauzujący za kartki obrońca Oskar Koprowski (4 gole, najskuteczniejszy zawodnik) oraz pomocnik Wiktor Kościuk.

Przypominamy, że od kilku tygodni nasz Klub dostępny jest także na platformie WhatsApp! Aby dołączyć do zielono-czarno-żółtego kanału na WhatsApp'ie, wystarczy kliknąć TEN LINK, następnie wyświetl kanał, a potem obserwuj i dzwoneczek w prawym górnym rogu, aby nie przegapić żadnych nowych wiadomości!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6032-raport-przed-meczem-z-lks-em-ii-lodz.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

zajęlibyście się poważnie tematem i opisali to co się dzieje
dajmy na luz, nie dajmy się skłócać
Trafnie i w dobrym czasie. To co ostatnio się wyprawia to przekracza wszelkie granice 
@Mariantaka prawda, przypomina mi się film z cyganami, którzy przekonują, że "...u nas na wsi psów się nie je - ...
jjak można mieć tak "wy...bane"?
Wstyd i hańba dla miasta 

REKLAMA

REKLAMA