Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Jakub Siga nowym skrzydłowym GKS-u

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Nowym skrzydłowym GKS-u Jastrzębie został Jakub Siga! 21-letni zawodnik związał się z naszym Klubem kontraktem obowiązującym do końca sezonu 2025/2026!

Nowym skrzydłowym GKS-u Jastrzębie został Jakub Siga! 21-letni zawodnik związał się z naszym Klubem kontraktem obowiązującym do końca sezonu 2025/2026!

Kuba pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Górniku Jaworzno, a następnie w Stadionie Śląskim Chorzów. Od 2017 roku był zawodnikiem Zagłębia Lubin, gdzie od sezonu 2018/2019 występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, a w następnych latach także w trzecioligowych rezerwach lubińskiego klubu. Sezon 2022/2023 spędził na wypożyczeniu w Gwarku Tarnowskie Góry, gdzie był podstawowym zawodnikiem i wystąpił w 32 spotkaniach, w których zdobył dwa gole. Łącznie z występami w Zagłębiu II Lubin ma na koncie 55 występów w III lidze i 37 w CLJ.

- Kuba jest dynamicznym skrzydłowym, lepiej czującym się na prawej stronie, ale mogącym też zagrać na lewym skrzydle. Jest to także zawodnik, który nie boi się gry jeden na jednego, co mam nadzieję udowodni podczas spotkań ligowych! - mówi Adam Lechowski, dyrektor sportowy GKS Jastrzębie.

W trakcie letniego okresu przygotowawczego Jakub Siga wystąpił we wszystkich meczach towarzyskich, wpisując się na listę strzelców w pierwszym sparingu ze Skrą Częstochowa.

Kuba, witamy w Jastrzębiu i życzymy powodzenia na drugoligowych boiskach!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/101-aktualnosci-klubowe-gks/5787-jakub-siga-nowym-skrzydlowym-gks-u.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia
Gratulacje Eugeniuszu! 

REKLAMA

REKLAMA