Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

GKS zmierzy się z Wisłą Puławy. Walczymy o pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:

W piątkowe popołudnie w ramach 16. kolejki 2. Ligi nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Puławy. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Po piętnastu rozegranych meczach Wisła Puławy zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem dziewiętnastu punktów, zgromadzonym dzięki pięciu zwycięstwom i czterem remisom. Oprócz tego Wisła ma na swoim koncie także sześć porażek. W meczach na własnym boisku puławianie legitymują się bilansem czterech zwycięstw, czterech remisów i dwóch porażek.

Ostatnie tygodnie nie są dla naszych piątkowych rywali zbyt udane. W poprzednim spotkaniu Wisła zremisowała 3:3 z rezerwami Zagłębia Lubin, zdobywając gola na wagę punktu dopiero w doliczonym czasie gry, a wcześniejsze dwa spotkania przegrała, ulegając u siebie Raduni Stężyca i na wyjeździe Skrze Częstochowa.

Nasza drużyna przystąpi do tego meczu podbudowana niedzielnym zwycięstwem z faworyzowaną Pogonią Siedlce, odniesionym mimo problemów zdrowotnych, jakie dopadły sporą część zespołu. Na szczęście wszyscy zawodnicy, których dopadła w miniony weekend „jelitówka”, uporali się już z problemami i będą do dyspozycji trenera Piotra Dziewickiego.

Obie drużyny nie przystąpią jednak do tego spotkania w optymalnym składzie. W kadrze gospodarzy zabraknie na pewno pauzującego za kartki Damiana Kołtańskiego, który w tym sezonie jest jednym z podstawowych młodzieżowców puławian, trzynaście razy wychodząc w podstawowym składzie. Z kolei w naszej drużynie nie zobaczymy Przemysława Lecha (pauza za żółte kartki) oraz dochodzących do pełni zdrowia po kontuzjach Szymona Kiebzaka, Jakuba Sigi i Krystiana Muchy.

W przeszłości w Puławach GKS Jastrzębie grał dwukrotnie, za każdym razem wygrywając 1:0. W kwietniu 2018 roku zwyciężyliśmy po golu Kamila Szymury, a na inaugurację sezonu 2022/2023 trzy punkty zapewnił nam Bartosz Boruń.

Wszystkie spotkania GKS-u Jastrzębie w sezonie 2023/2024 można oglądać na platformie PILOT WP! Wykupując odpowiedni pakiet, wspierasz finansowo nasz Klub! KLIKNIJ TUTAJ, wybierz wsparcie dla GKS-u Jastrzębie i wykup odpowiedni dla Ciebie pakiet!

16. kolejka 2. Ligi
Wisła Puławy - GKS Jastrzębie
Piątek, 3 listopada, godz. 18:00, Stadion MOSiR Puławy

OGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!
KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6017-zapowiedz-wisla-pulawy-gks-jastrzebie-2.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.

REKLAMA

REKLAMA