Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

GKS remisuje na inaugurację rundy wiosennej z Hutnikiem Kraków (wideo)

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie długo prowadził z Hutnikiem Kraków w pierwszym wiosennym spotkaniu. Rywal gola na wagę remisu strzelił w doliczonym czasie gry.

Od pierwszych minut kibice Hutnika mogli być nieco zaskoczeni, bo to nasz zespół wykazywał więcej ochoty do gry w ofensywie. Aktywny był Mateusz Chmarek, który bazując na swojej szybkości i dryblingu sprawiał rywalom wiele problemów. Ponadto niezłą sytuację miał Michał Bednarski, który został zablokowany. Miejscowi w tej fazie spotkania zdziałałi niewiele, a nasze ataki wreszcie dały efekt. Chmarek kolejny raz zdecydował się na indywidualny przebój i płaskim strzałem dał prowadzenie naszej drużynie. Miejscowi w końcówce stworzyli groźną sytuację. Po uderzeniu głową znakomicie interweniował Grzegorz Drazik.

Po przerwie inicjatywę przejęli gospodarze, ale większego zagrożenia pod naszą bramką nie stwierdzono. Po jednym z kontrataków niezłym strzałem popisał się Konrad Kargul-Grobla, ale piłka przeleciała obok bramki Hutnika. W odpowiedzi gospodarze zaatakowali lewą stroną, ale Wróbel główkował ponad bramką. Nasza drużyna dobrze i umiejętnie się broniła. Do czasu. W trzeciej doliczonej minucie, po dośrodkowaniu z prawej strony, Kamil Głogowski pokonał z bliska Grzegorza Drazika.

REKLAMA

Chwilę później Hutnik mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale Marcin Wróbel w dogodnej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką. Podsumowując to spotkanie śmiało można stwierdzić, że pierwsza połowa należała do naszego zespołu, a druga odsłona – do Hutnika. Remis zatem można uznać wynikiem sprawiedliwym, ale w naszych szeregach zapanował po tym spotkaniu ogromny niedosyt...

21. kolejka 2. Ligi
Sobota, 24 lutego, godz. 13:00
Hutnik Kraków – GKS Jastrzębie (1:1)
0:1 – Chmarek, 28 min
1:1 – K. Głogowski, 90+3 min

Sędziował Aleksander Kozieł (Kielce). Żółte kartki: K. Głogowski, Urbańczyk – Zych.

HUTNIK: Frątczak – Chmiel, Hoyo-Kowalski, K. Głogowski, Marcinkowski (86. Jania) – Kieliś (63. Lelek), Drąg, Zawadzki (63. Urbańczyk), Świątek (76. M. Głogowski), Rakels – Wróbel.

GKS: Drazik – Iskra, Lech, Baranowski, Zacharczenko, Kargul-Grobla – Boruń (70. Maszkowski), Fietz, Joao Guilherme, Chmarek (78. Kiebzak) – Bednarski (70. Zych).

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6218-relacja-alez-bylo-blisko-remisujemy-na-inauguracje-rundy-w-krakowie.html

Tabela zapewniona przez Sofascore

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

zajęlibyście się poważnie tematem i opisali to co się dzieje
dajmy na luz, nie dajmy się skłócać
Trafnie i w dobrym czasie. To co ostatnio się wyprawia to przekracza wszelkie granice 
@Mariantaka prawda, przypomina mi się film z cyganami, którzy przekonują, że "...u nas na wsi psów się nie je - ...
jjak można mieć tak "wy...bane"?
Wstyd i hańba dla miasta 

REKLAMA

REKLAMA