Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

GKS powalczy o pierwsze trzy punkty na wyjeździe. Dziś mecz ze Stomilem Olsztyn

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:
GKS Jastrzębie

Dziś o godzinie 13:00 rozpocznie się ostatnie w 2023 roku spotkanie wyjazdowe GKS-u Jastrzębie. Nasza drużyna zmierzy się w nim ze Stomilem Olsztyn. Tr...

Dziś o godzinie 13:00 rozpocznie się ostatnie w 2023 roku spotkanie wyjazdowe GKS-u Jastrzębie. Nasza drużyna zmierzy się w nim ze Stomilem Olsztyn. Transmisja spotkania dostępna będzie na platformie PILOT WP.

Nasi sobotni rywale na finiszu rozgrywek ligowych w 2023 roku znajdują się w strefie spadkowej, zajmując 15. pozycję z dorobkiem 20 punktów. Taka pozycja olsztynian jest sporym zaskoczeniem. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie „Duma Warmii” była o włos od awansu na zaplecze ekstraklasy, ale ostatecznie musiała uznać wyższość Motoru Lublin w finale baraży.

REKLAMA

Dotychczasowy bilans Stomilu to sześć zwycięstw, dwa remisy i aż dziesięć porażek, z czego trzy zanotowane w trzech ostatnich meczach, kiedy to drużyna prowadzona przez trenera Janusza Bucholca przegrała na wyjazdach z Lechem II Poznań (0:1), Radunią Stężyca (0:1) i Zagłębiem II Lubin (1:2). Najlepszym strzelcem zespołu jest z czterema golami Filip Wójcik, a w sobotę Stomil będzie musiał sobie radzić bez jednego ze swoich podstawowych zawodników, Karola Żwira, który w Lubinie został ukarany czerwoną kartką.

Dla GKS-u Jastrzębie spotkanie w Olsztynie będzie ostatnią wyjazdową rywalizacją w 2023 roku. Będzie jednocześnie kolejną okazją, aby zgarnąć pierwsze w trwających rozgrywkach trzy punkty na terenie rywala. Jest to o tyle ważne, że w tabeli ligowej wyprzedzamy olsztynian zaledwie o jeden punkt.

Do tego spotkania przystąpimy bez trzech zawodników: Karol Fietz i Sebastian Rogala pauzują z powodu czterech żółtych kartek, a z powodu czerwonej kartki otrzymanej w Stalowej Woli do Olsztyna z drużyna nie pojedzie bramkarz Jakub Trojanowski. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego będą za to już Szymon Kiebzak i Joao Guilherme, którzy po pauzie w Stalowej Woli mogą być brani pod uwagę przy ustalaniu składu.

Pierwsze w tym sezonie spotkanie GKS-u ze Stomilem, rozegrane w lipcu przy Harcerskiej, zakończyło się zwycięstwem gości 2:1. Gola dla naszego zespołu zdobył Farid Ali, a trzy punkty Stomilowi zapewnili Piotr Kurbiel i Bartosz Florek.

Wszystkie spotkania GKS-u Jastrzębie w sezonie 2023/2024 można oglądać na platformie PILOT WP! Wykupując odpowiedni pakiet, wspierasz finansowo nasz Klub! KLIKNIJ TUTAJ, wybierz wsparcie dla GKS-u Jastrzębie i wykup odpowiedni dla Ciebie pakiet!

19. kolejka 2. Ligi
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
Sobota, 25 listopada, godz. 13:00, Stadion OSiR w Olsztynie

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6058-zapowiedz-stomil-olsztyn-gks-jastrzebie-2.html


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA