GKS przegrywa w sparingu z liderem Ekstraklasy, Śląskiem Wrocław 5:1 (wideo)

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie

W meczu sparingowym rozegranym we Wrocławiu przegrywamy 5:1 z liderem PKO Ekstraklasy, Śląskiem Wrocław.

W meczu sparingowym rozegranym we Wrocławiu przegrywamy 5:1 z liderem PKO Ekstraklasy, Śląskiem Wrocław. Gola dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Ricardo Vaz, a w drugiej połowie po raz pierwszy w meczu pierwszej drużyny zadebiutowali Gracjan Sajdak z Akademii GKS Jastrzębie (rocznik 2007) oraz Bartłomiej Piworowicz z rezerw (rocznik 2005).

11 października, Wrocław, godz. 12:00
Śląsk Wrocław - GKS Jastrzębie 5:1 (3:1)
1:0 - Piotr Samiec-Talar 11’
2:0 - Mateusz Żukowski 14’
3:0 - Daniel Łukasik 19’
3:1 - Ricardo Vaz 32’ (rzut karny)
4:1 - Kenneth Zohore 70’
5:1 - Piotr Samiec-Talar 79’

Śląsk Wrocław: Kacper Trelowski (65. Hubert Śliczniak) - Aleksander Paluszek, Cameron Borthwick-Jackson, Kenneth Zohore, Michał Wróblewski, Peter Pokorny (46. Patrick Olsen), Mateusz Żukowski, Daniel Łukasik, Piotr Samiec-Talar, Burak Ince (65. Matias Nahuel), Jakub Lutostański (46. Miłosz Kurowski).

GKS Jastrzębie (I połowa): Grzegorz Drazik - Przemysław Lech, Sebastian Rogala, Daniel Szymczak, Joao Guilherme, Konrad Kargul-Grobla, Szymon Maszkowski, Ricardo Vaz, Jakub Siga (26. Koki Togitani), Michał Bednarski, Kacper Zych.

GKS Jastrzębie (II połowa): Jakub Trojanowski - Karol Fietz, Filip Kozłowski (83. Wojciech Katus), Sebastian Rogala, Konrad Kargul-Grobla, Farid Ali, Kamil Jadach, Szymon Matuszek, Koki Togitani, Szymon Gołuch (88. Bartłomiej Piworowicz), Kacper Zych (83. Gracjan Sajdak).

Sędzia: Kornel Paszkiewicz